RSS
П'ятниця, 19 квітня 2024, 19:22
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

На Житомирщині позапланово перевірили 1299 об’єктів із масовим перебуванням людей

21.02.2020 15:49

Житомирські новини - З початку проведення позапланових перевірок об’єктів, установ та організацій із масовим перебуванням людей рятувальниками Житомирщини вже проінспектовано 1299 закладів із 1430 запланованих. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

За результатами підготовлено та направлено до адміністративного суду 43 позови стосовно призупинення діяльності об’єктів у зв’язку порушення правил пожежної безпеки, що можуть призвести до виникнення пожеж, перешкоджають евакуації людей тощо. Також вжиті заходи адмінвпливу стосовно керівників 1262 установ та закладів.

Проте, окрім невтішних, є і позитивні результати. Зокрема, 19 лютого інспектор Попільнянського районного сектору перевірив дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у с. Миролюбівка. Під час виховного процесу тут перебуває в середньому 24 дитини та 10 працівників. Цей садочок один із трьох дитсадків у районі, обладнаних системою пожежної сигналізації, яка, до речі обслуговується щомісяця. Забезпечений 6 вогнегасниками, усі приміщення мають евакуаційне освітлення, інструкції з пожежної безпеки тощо. Підвал закладу рахується також як протирадіаційне укриття для забезпечення перебування там дітей та персоналу до 6 годин. Приміщення частково укомплектоване на випадок небезпеки радіаційно-хімічного характеру. Загалом заклад відповідає вимогам пожежної безпеки.

За словами заступника начальника Управління ДСНС області Олега Шахрая, половина порушень, виявлених на початку перевірки, наразі усунені. В першу чергу на тих об’єктах, стосовно яких подано позовні заяви до суду про при зупинку діяльності. Є й заклади, які майже повністю приведені у безпечний протипожежний стан, про що надходять повідомлення до підрозділів ДСНС області. Позапланові перевірки планують завершити до кінця лютого, про результати поінформують громадськість.

Житомирські новини