RSS
Четвер, 16 липня 2026, 07:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

На Житомирщині працюють 12 Центрів життєстійкості — підтримка поруч із кожним

06.01.2026 13:50

У Житомирській області функціонують 12 Центрів життєстійкості — безпечних і безбар’єрних просторів, створених для надання безоплатної психологічної та соціальної підтримки мешканцям громад. Такі центри вже діють у Бердичівській, Волицькій, Житомирській, Звягельській, Коростенській, Лугинській, Любарській, Малинській, Новогуйвинській, Потіївській, Ружинській та Семенівській територіальних громадах.

Центр життєстійкості — це місце, де кожна людина може звернутися по допомогу у складний життєвий період. Тут надають першу психологічну та соціальну підтримку, допомагають впоратися зі стресом, тривожністю, емоційним виснаженням, а також адаптуватися до кризових обставин. Відвідувачі мають можливість отримати індивідуальні консультації, долучитися до групових занять, тренінгів для батьків та інших форм підтримки залежно від потреб.

Центри працюють у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка спрямована на формування культури піклування про психологічне благополуччя і зміцнення внутрішніх ресурсів людини.

Звернутися до Центрів життєстійкості можуть усі мешканці громад незалежно від віку чи соціального статусу — як дорослі, так і діти, сім’ї з дітьми, внутрішньо переміщені особи, люди, які пережили втрати або тривалий стрес.

Програма життєстійкості є експериментальним проєктом, що реалізується Міністерство соціальної політики України з 1 січня 2024 року. Її головна мета — допомогти кожному мешканцю громади подолати наслідки кризових подій, відновити емоційну рівновагу та, попри всі виклики сьогодення, залишатися активним і включеним у життя громади.

Розвиток мережі Центрів життєстійкості на Житомирщині є важливим кроком у посиленні системи підтримки ментального здоров’я на місцевому рівні та створенні доступних умов для своєчасної допомоги кожному, хто її потребує.

Житомирські новини