RSS
Середа, 12 серпня 2020, 04:16
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

На Житомирщині прокуратура посилює спільну з правоохоронцями протидію незаконним порубкам лісу

21.02.2020 22:54

Житомирські новини - За дорученням прокурора Житомирської області Олега Василіва, керівник Коростенської місцевої прокуратури Андрій Мамкута 17.02.2020 провів засідання міжвідомчої робочої групи з протидії незаконній вирубці лісу, крадіжкам лісу, а також незаконному придбанню або збуту лісопродукції, завідомо здобутої злочинним шляхом на території Лугинського району, який підпадає під юрисдикцію місцевої прокуратури.

 

Засідання відбулося за участі керівництва Лугинського ВП Коростенського ВП ГУНП в області, голови Лугинської об’єднаної територіальної громади та керівництва двох Лугинських державних лісогосподарських підприємств.


З інформацією виступив перший заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури Ігор Гнідий, який повідомив, що за процесуального керівництва місцевої прокуратури у 2019 році Лугинським відділенням поліції розпочато 20 кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки лісу, за ст. 246 КК України, а за фактами крадіжок лісу розпочато 5 кримінальних проваджень за ст. 185 КК України.


«У п’яти із зазначених кримінальних провадженнях місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти. Наразі стосовно п’яти осіб у п’яти кримінальних провадженнях судами винесено вироки», - навів конкретні цифри Ігор Гнідий.


Однак заходи, вжиті правоохоронцями, не є достатніми для викорінення фактів незаконних порубок та збуту лісопродукції, оскільки вже у цьому році скоєно 4 незаконних порубки дерев.


З огляду на це, на засіданні не лише обговорено результати роботи з протидії такому негативному явищу, а й оперативну обстановку у районі та здійснення контролю щодо охорони лісових ресурсів на підпорядкованій території.


Проаналізувавши проблемні питання щодо розкриття і розслідування злочинів у вказаній сфері, учасники засідання підтримали позицію місцевої прокуратури щодо необхідності вжиття додаткових заходів та посилення роботи міжвідомчої групи з протидії незаконним вирубкам лісу та збуту лісопродукції на території Лугинського району.


З метою виявлення та документування фактів незаконної порубки та крадіжок лісу, а також незаконного придбання або збуту лісопродукції, вирішено активізувати проведення рейдових перевірок лісових масивів на території Лугинського району, які проводяться правоохоронцями спільно з контролюючими органами.
Керівник місцевої прокуратури Андрій Мамкута наголосив на важливості залучення до співпраці з міжвідомчою групою голів ОТГ та старост сіл, які володіють ситуацією на місцях.


Також на нараді одностайно вирішили щодо необхідності вжиття комплексних дієвих заходів для припинення злочинів у сфері лісокористування.


За результатами наради, з урахуванням пропозицій учасників міжвідомчої робочої групи, розроблено скоординовані заходи на поточний 2020 рік, спрямовані на усунення негативних тенденцій у районі.


Спільна робота міжвідомчої робочої групи з протидії незаконній вирубці лісу, крадіжок лісу, а також незаконному придбанню або збуту лісопродукції, завідомо здобутої злочинним шляхом, триває та й надалі перебуватиме під постійним контролем правоохоронних та контролюючих органів.

Житомирські новини