RSS
Понеділок, 4 березня 2024, 19:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині прокуратура в апеляційній інстанції відстояла повернення з приватної власності землі лісового фонду

28.11.2023 10:52

Житомирські новини - Житомирська обласна прокуратура оскаржила рішення Житомирського районного суду про відмову у визнанні незаконного та скасуванні наказу ГУ Держгеокадастру в області, яким віднесено більше трьох гектарів земель лісового фонду до комунальної власності.


За результатом розгляду скарги Житомирський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове – про повернення 3,18 га земель лісогосподарського призначення законному володільцю.


Йдеться про наказ ГУ Держгеокадастру в області, яким у 2018 році під час проведення інвентаризації землю вартістю 52,3 млн грн, віднесено до земель сільськогосподарського призначення. Унаслідок цього земля перейшла до комунальної власності Оліївської сільської ради Житомирського району. А згодом, у 2020 році, була передана у приватну власність двом місцевим жителям.


Однак прокурори встановили, що землею розпорядилися незаконно, оскільки вона перебуває у постійному користуванні дочірнього підприємства «Пулинський лісгосп АПК», що підпорядковується Житомирській обласній раді.


Щоб повернути землю лісгоспу, прокуратура звернулася до суду, а отримавши відмову у задоволенні позову, оскаржила таке рішення в апеляційній інстанції.

Житомирські новини