RSS
Субота, 20 квітня 2024, 05:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Демяненко Юрій Володимирович, екс-начальник УМВС в Житомирській області, полковник міліції

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

На Житомирщині спецслужби перекрили міжрегіональний канал розповсюдження метадону

20.11.2019 12:26

Житомирські новини - 19 листопада поліцейські Коростишівського ВП та Головного управління НП спільно зі співробітниками підрозділу «К» УСБУ області та під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури провели 11 санкціонованих обшуків у членів міжрегіонального злочинного угрупування, які займались поширенням наркотиків. У результаті затримано 5 осіб, у тому числі організатор банди. За наявною інформацією, сума прибутку від їх «діяльності» склала близько 2 млн гривень.

 

Слідчо-розшукові заходи проводились у рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, на території Житомирської та Київської областей. До їх проведення були залучені оперативники Коростишівського відділу та кримінальної поліції ГУНП, спецпризначенці роти поліції особливого призначення та кінологи главку області, а також співробітники міжрайонного відділу, підрозділу «К» та спецпідрозділу «Альфа» УСБУ.

 

Під час досудового розслідування було встановлено, що житель Київщини організував злочинний бізнес, до якого залучив ще чотирьох чоловіків – посередників та безпосередніх збувачів. Члени групи займались поширенням, переважно, метадону, однак не гребували й іншими наркотичними засобами, у тому числі рослинного походження, на території обох регіонів.

 

Так, під час обшуків за місцями їх проживання було вилучено десятки мобільних телефонів, гроші, флешкарти, жорсткі диски, мішки та пакети з наркотичною сировиною, кілька десятків пакунків із залишками кристалічної речовини, скляні та полімерні ємності із слідами характерних нашарувань, облікову документацію, банківські картки, sim-карти, електродетонатор, ваги та автомобілі «Volkswagen Touareg», ВАЗ -217030 тощо.

 

- Під час проведення слідчо-розшукових заходів ми задокументували кілька фактів продажу затриманими наркотичних засобів, у тому числі особливо небезпечного метадону, - розповів начальник Коростишівського ВП Дмитро Гаращенко. – За наявною у нас інформацією, група діяла упродовж року і прибуток від поширення наркотичних засобів склав близько 2 млн гривень.

 

19 листопада поліцейські затримали п’ятьох найактивніших членів угрупування у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція частини 2 статті 307 (Крадіжка) передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конффіскацією майна.

Житомирські новини
Теги: