RSS
Субота, 18 липня 2026, 18:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Якось жінка запрацювалася до пізна на роботі і вирішила подзвонити з роботи, перевірити обстановку, як там чоловік та...

На Житомирщині «вдячні» сини обікрали своїх матерів

20.02.2020 12:55

Житомирські новини - Двох жителів області поліцейські викрили в обкраданні матерів.

Так, до Житомирського райвідділення поліції звернулась 61-річна жителька району із заявою про крадіжку грошей. Жінка розповіла, що з її сумки зникли 500 гривень. До того ж, з банківського рахунку без її відома було знято ще 600 гривень. Заявниця повідомила поліцейським, що підозрює у крадіжці власного 33-річного сина. Перевіряючи обставини події, оперативники отримали докази причетності чоловіка до правопорушення. Він викрав гроші та сім-карту з телефону матері, за допомогою якої отримав доступ до її банківського рахунку.

А в обласному центрі з квартири 48-річної житомирянки зник телевізор вартістю близько 10 тисяч гривень.

Жінка увечері повернулася додому після роботи та виявила пропажу. Надалі поліцейські встановили, що і в цьому випадку до крадіжки причетний 27-річний син заявниці. Нині тривають досудові розслідування.

Житомирські новини
Теги: