RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 17:24
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Чиновник запізнився на роботу та змушений писати пояснювальну записку: - Я прийшов на роботу о 10-00, а не в 09-00, тому що до 10-00...

На Житомирщині відбулися заходи до Дня пам’яті і примирення

09.05.2016 22:35

Коростишів, новини - Урочисте зібрання з нагоди Дня памяті та примирення відбулось 8 травня в Коростишеві. Щоб згадати  подвиг українського народу, його внесок в перемогу антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму та вшанувати пам’ять героїв, які загинули під час війни зібралися представники Молодіжної громадської ради, керівники району та міста, представники трудових колективів та громадських організацій, небайдужі громадяни.

Захід пройшов у європейському дусі. На одязі присутніх майоріли червоні маки - символи пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Це алюзія кривавового сліду від кулі, що передає страждання та смерть. Слід сказати, що укрїнцям символ маку дуже близький, адже присутній він і в нашому фольклорі. За легендою, маки зацвітають там, де пролилася козацька кров.

До піжніжжя обеліску Слави лягли живі квіти. Пам’ять про загиблих вшанували символічною хвилиною мовчання.

У своїй промові заступник голови райдержадміністрації Ігор Джаман зазначив, що пам’ять про безсмертний подвиг не буде забутою, адже вона живе в серцях прийдешніх поколінь. Так ініціатором проведення мітингу-реквієму стала молодіжна громадська рада при Коростишівській райдержадміністрації: «Це показує, що йде зв’язок поколінь. Молодь пам’ятає про подвиг дідів та прадідів»,- зазначив Ігор Васильович.

Проникливо та зворушливо звучали поезії та промови юних читців. Під час виконання Наталією Хом’як пісні «Свіча» відбулось покладання лампадок на плакат зі свічею, що був розстелений біля палаючого вічного вогня. 

Александрович Наталія

Житомирські новини