RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 16:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

На Житомирщині викрито хакерів, які ошукали щонайменше 500 жителів України

01.12.2021 18:31

Житомирські новини - У середу, 1 грудня, за процесуального керівництва Малинського відділу Коростенської окружної прокуратури, співробітниками відділу протидії кіберзлочинам в Житомирській області Департаменту кіберполіції Нацполіції України та кіберфахівцями СБУ в Житомирській області спільно з Коростенським райуправлінням поліції викрито групу хакерів, які здійснювали несанкціоноване втручання у роботу комп'ютерів, автоматизованих систем та комп'ютерних мереж (ч. 2 ст. 361 КК України).

Установлено, що тривалий час, з березня цього року - дотепер злочинною діяльністю займалися п'ятеро жителів міста Малина, серед яких двоє мають професійну ІТ-освіту.

Зокрема, хакери зламували акаунти користувачів соцмереж та, отримавши доступ до сторінок, розсилали підписникам і друзям потерпілих повідомлення з проханням позичити гроші. Перераховувати гроші зловмисники пропонували на небанківські платіжні системи, платіжні картки та криптовалютні рахунки.

За попередніми даними, щоденний дохід кожного хакера міг сягати до 5 тис. грн. «Кібер-фінансисти» географією себе не обмежували – діяли у масштабах України. Попередньо встановлено, що кількість потерпілих становить щонайменше 500 жителів різних областей.

Так, за місцем проживання фігурантів справи та в автомобілях проведено 10 санкціонованих обшуків, під час яких вилучено телефони, сотні карток операторів мобільного зв’язку, банківські картки, флеш-накопичувачі, комп’ютерну техніку, роутери тощо.

Наразі у провадженні готується клопотання про накладення арешту на вилучені предмети та вирішується питання про призначення відповідних експертиз.

Житомирські новини
Теги: