RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 13:50
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

На Житомирщині ювенальні поліцейські задокументували близько півтори тисячі адмінправопорушень у 2020 році

08.04.2020 15:11

Житомирські новини - Переважна більшість з указаної кількості адміністративних протоколів складені відносно дорослих, в основному – за неналежне виконання батьківських обов’язків. Що ж стосується правопорушень підлітків, то найчастіше правоохоронці документували розпивання алкоголю – у громадських і куріння – у заборонених місцях. Нині, під час карантину, триває роз’яснювальна робота поліції серед молоді.

Упродовж перших трьох місяців 2020-го поліцейські ювенальної превенції області здійснювали низку заходів щодо попередження, виявлення та припинення правопорушень, як учинених дорослими відносно дітей, так і скоєних самими підлітками. Тож у ході рейдів, профілактичних відпрацювань, виїздів на місця подій за відповідними повідомленнями правоохоронці належним чином документували виявлені обставини, що суперечили адміністративному законодавству.

– Загалом із січня по березень цього року складено понад 1380 адміністративних протоколів. Серед них більше 1200 – відносно дорослих осіб і близько 200 – відносно неповнолітніх. Кожне друге правопорушення з розряду «дорослих» - це невиконання обов’язків по вихованню дітей. Найбільше таких фактів виявлено у містах Бердичеві (96), Житомирі (74), Коростені (48), Баранівці (38), Малині (33), Чудгнові (30), - проінформував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор. – Підлітки ж найчастіше потрапляли у поле зору поліції під час розпивання алкоголю у громадських місцях (87 протоколів) та під час куріння – у заборонених (63).

Інші задокументовані правопорушення стосувались вчинення дорослими насильства у сім’ї (ст.173-2 КУпАП), доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП), продажу дітям алкоголю чи тютюну (ч.2 ст.156 КУпАП) та скоєння тинейджерами дрібного хуліганства (ст.173 КУпАП).

Разом з тим, упродовж трьох місяців до підрозділів поліції регіону надійшли 115 повідомлень про зникнення дітей. Місця знаходження усіх неповнолітніх встановлені.

У період карантину поліцейські продовжують профілактичну роботу у молодіжному середовищі. Посилена увага працівників ювенальних підрозділів приділяється родинам, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

– З 6 квітня маємо нові обмеження у рамках посилення карантинних заходів. Зокрема, серед визначених заборон – неможливість відвідування спортивних і дитячих майданчиків, а також перебування осіб, які не досягли 16-річного віку, на вулицях населених пунктів без супроводу дорослих. Ювенальні поліцейські разом з колегами перевіряють дотримання цих правил нашими громадянами, а також роз’яснюють, чому потрібні такі заходи та передбачену відповідальність за їх порушення, - прокоментувала начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Нагадуємо, що за рішенням Уряду, у країні запроваджуються більш жорсткі обмежувальні заходи на період карантину. Поліцейські закликають громадян до проявляти високу самосвідомість, бути відповідальними і дотримуватись визначених правил в особливий період. Залишайтесь здоровими!

Житомирські новини