RSS
Понеділок, 20 травня 2024, 17:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

На Житомирщині зменшився податковий борг

26.03.2024 11:59

Житомирські новини - За інформацією Головного управління ДПС у Житомирській області боржники Житомирщини з початку року сплатили 21,3 млн грн податкового боргу.

 

Як відмітила заступник начальника Галина Воробей: «Вся ця робота націлена на збільшення надходжень до бюджету за рахунок погашення податкового боргу».

 

Слід відмітити, за січень-лютий в абсолютному значенні податковий борг зменшили 469 підприємств, які допустили його на початок року, на загальну суму 71,1 млн гривень. При цьому 461 суб’єкти господарювання сплатили заборговану суму повністю, що становить 17,3 млн гривень.

 

У рахунок погашення податкового боргу за два місяці цього року до зведеного бюджету надійшло 21,3 млн грн. Із них державний бюджет отримав 15,9 млн гривень.

 

За січень-лютий надходження коштів за рахунок реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету склали 995,0 тис. гривень. Зокрема, до держбюджету спрямовано 913,1 тис. грн, а до місцевих бюджетів – 81,9 тис. гривень.

 

З початку року фахівці податкової служби області подали до суду 27 позовів щодо стягнення 4,5 млн грн податкового боргу, у відповідному періоді минулого року – 56 позовів на суму 2,7 млн грн. Зокрема, 3 звернення щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових безготівкових коштів на суму податкового боргу 4,5 млн гривень. Щодо надання дозволу на реалізацію описаного майна подано 4 позови на суму 1,3 млн гривень. Також до суду направлено 6 позовів щодо стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби на суму податкового боргу 1,1 млн гривень.

Житомирські новини