RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 03:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

Наталія Остапченко долучилася до роботи медичної ради

08.02.2020 10:50

Житомирські новини - З квітня поточного року вже не надходитиме медична субвенція, заклади охорони здоров’я будуть отримувати кошти від Національної служби здоров’я України за фактично надані медичні послуги. Про це говорили під час медичної ради, що проходила 4 лютого в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського за підсумками діяльності закладу у 2019 році.

Участь у медичній раді взяли заступниця голови облдержадміністрації Наталія Остапченко, голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик, керівники структурних підрозділів та медичні працівники лікарні.

«Дякую всім за фахову роботу. У вас дійсно дуже високі показники. На нас чекає багато нового у реформуванні системи охорони здоров’я. Дуже приємно, що нашу область обрано для реалізації пілотного проєкту зі створення єдиного госпітального округу. Існування єдиного госпітального округу допоможе впорядкувати медичну мережу, аби у пацієнта був гарантований доступ до якісної послуги, бо в першу чергу медична реформа орієнтована саме на пацієнта», – зазначила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Головний лікар закладу Богдан Леськів поінформував присутніх про те, що медичний заклад на 100% готовий до підписання контракту з Національною службою здоров’я України.

«Наша лікарня готова до роботи в умовах медичної реформи і переходу від бюджетної моделі забезпечення діяльності до фінансування фактично наданих медичних послуг через НСЗУ. Зокрема, завершено процес перетворення закладу із комунальної установи в комунальне некомерційне підприємство, підготовлено всі необхідні документи до контрактування з НСЗУ. Наразі ми чекаємо, коли запрацюють відповідні електронні сервіси, аби подати заявку на укладення контракту», – розповів учасникам заходу Богдан Леськів.

Під час медичної ради лікарі підбили основні підсумки лікувально-діагностичної, планово-економічної, фінансової та господарчої діяльності обласної лікарні за 2019 рік, серед яких:

зареєстровано понад 30,5 тис. амбулаторних відвідувань;

пройшли стаціонарне лікування майже 29 тис. жителів області та виконано 18,4 тис. оперативних втручань різного рівня складності;

впроваджено 140 нових методів діагностики та лікування;

на базі лікарні організовано науково-навчальний центр, в якому лікарі медичних закладів області мають можливість проходити навчання з підвищення кваліфікації або тематичного удосконалення.

Житомирські новини