RSS
Понеділок, 15 грудня 2025, 17:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У Житомирі відбулася пресконференція для представників засобів масової інформації, під час якої презентували проєкт бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2026 рік.
Днями у Бердичеві відбулася урочиста посвята на вірність Україні учнів нового військового ліцею. До заходу долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.
У Житомирі проходять інформаційні зустрічі, присвячені обговоренню проєкту бюджету громади на 2026 рік. Представники різних сфер мають можливість дізнатися про ключові пріоритети міста на наступний рік та особливості розподілу коштів. Чергова презентація була зосереджена на галузях освіти, культури, спорту та соціального захисту. На зустріч запросили керівників ліцеїв і дошкільних закладів, працівників бібліотек, мистецьких шкіл, клубних установ, центрів дозвілля, закладів культури та спортивних шкіл громади.
08 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у XLII Генеральній асамблеї НОК України, під час якої було підбито підсумки роботи за 2025 рік та визначено ключові завдання на наступний період.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Неподалік Житомира у подвійній ДТП загинула пасажирка мікроавтобуса

15.12.2025 13:15

Автотроща сталася 14 грудня близько 17:55 на 140 км автошляху Київ – Чоп, неподалік села Світина. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції № 1.

Попередньо, відбулося зіткнення попутних автомобіля MAN, під керуванням 32-річного жителя Кіровоградщини, та Volkswagen, за кермом якого перебував 35-річний житель Хмельницької області. Після цього вантажівка виїхала на смугу зустрічного руху та зіткнулася з мікроавтобусом Opel, котрим керував 51-річний киянин.


На жаль, у результаті ДТП загинула 19-річна жителька столиці, пасажирка мікроавтобуса.


Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції № 1 затримали керманича вантажівки у процесуальному порядку. Нині вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого) КК України.


Згідно з чинним законодавством причетному може загрожувати від 3 до 5 років позбавлення волі.


Поліція закликає водіїв бути вкрай уважними під час виконання маневрів на дорозі: не забувайте переконатися, що це буде безпечно для вас та інших учасників руху. Дотримуйтеся безпечної швидкості та дистанції, враховуйте стан дорожнього покриття, освітленість та інші фактори, що можуть впливати на безпеку руху.

Житомирські новини