RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 09:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Незаконне набуття у приватну власність прибережної зони на р. Тетерів - прокуратура Житомирщини вимагає повернути землі громаді

01.03.2024 18:11

Житомирські новини - Житомирська окружна прокуратура заявила до суду позови про повернення Тетерівській об’єднаній територіальній громаді шести земельних ділянок площею 1,16 га, незаконно набутих у приватну власність підприємцями та місцевими жителями.


Усі ділянки розташовані у прибережній захисній смузі р. Тетерів, поблизу сіл Тригір’я та Буки Житомирського району.


Право приватної власності земельних ділянок шестеро громадян набули у різний період, протягом 2008-2009 років.


Попередньо, володільці мали б використовувати наділи для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, ведення особистого селянського господарства тощо. Але невдовзі землю декілька разів перепродано іншим особам. Фактично п’ять ділянок опинилися у приватній власності двох підприємців.
Однак прокурори встановили, що усі ділянки, розташовані у прибережній зоні, громадяни отримали незаконно. Зокрема, землі такої категорії, відповідно до земельного та водного законодавства, відносяться до водного фонду і не можуть перебувати у приватній власності.


Отже, сільська рада свого часу прийняла протиправні рішення щодо виділення таких ділянок.
Крім цього, прокурори встановили, що стосовно виділення землі трьом громадянам взагалі відсутнє будь-яке рішення органу місцевого самоврядування.


Окружна прокуратура, з метою захисту інтересів держави та територіальної громади, звернулася до Житомирського районного суду про повернення землі вартістю понад 6 млн грн до комунальної власності Тетерівської ОТГ.

Житомирські новини