RSS
Середа, 24 квітня 2024, 21:08
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

Поліція Житомирщини застерігає: на ваші гроші полюють шахраї

04.02.2021 12:02

Житомирські новини - Упродовж доби до поліції звернулися четверо жителів регіону із заявами про ошуканство. В одному з випадків правоохоронці встановили підозрюваного, в інших – з’ясовують обставини та причетних осіб.

До Новоград-Волинського районного відділу поліції звернувся 33-річний житель райцентру із повідомленням про ошуканство. Заявник розповів, що кілька днів тому незнайомець попросив у нього мобільник нібито для термінового дзвінка. Отримавши ґаджет, хлопець утік.

Працівники кримінальної поліції встановили, що до правопорушення причетний 27-річний місцевий житель. Молодик визнав свою провину.

Від шахрайських махінацій постраждали і троє жителів обласного центра.

79-річна пенсіонерка повідомила до Житомирського районного управління поліції, що увечері до неї на стаціонарний телефон подзвонив незнайомий чоловік та назвався слідчим. Він повідомив, що її донька вчинила дорожньо-транспортну пригоду та для вирішення виниклих проблем необхідні гроші. У результаті пенсіонерка віддала невідомо кому майже 20 тисяч гривень.

Ще один заявник потерпів від шахрайських дій унаслідок купівлі музичної колонки через інтернет-сайт. Чоловік перерахував кошти на рахунок, але так і не отримав товар. Після розрахунку телефонний зв’язок із продавцем припинився.

До поліції звернувся 20-річний житель обласного центра і розповів, що на мобільний телефон отримав СМС-повідомлення про наміри незнайомця придбати його гаджет. Хлопець напередодні розмістив відповідне оголошення в інтернет-мережі. Не підозрюючи лихого, заявник надав реквізити своєї банківської картки, після чого з рахунку було знято майже 3000 гривень.

Нині поліцейські з’ясовують обставини події та встановлюють осіб, причетних до правопорушень, у рамках розпочатих за ст. 190 (Шахрайство) ККУ кримінальних проваджень

Житомирські новини
Теги: