RSS
Понеділок, 23 червня 2025, 03:59
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 червня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із представниками місцевої влади відвідали Житомирську обласну клінічну лікарню імені О.Ф. Гербачевського, де офіційно запустили в роботу новий магнітно-резонансний томограф.
Житомирська область активно долучилась до урядової програми єВідновлення, що передбачає компенсації за зруйноване або пошкоджене житло внаслідок збройної агресії росії. Як реалізується програма в регіоні та які результати вже досягнуто — розповідає перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.
17 червня, у рамках проєкту «Діалог влади та бізнесу» начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав з прийдешнім професійним святом фермерів Житомирщини. Людей, які своєю невтомною працею поєднують в єдине ціле споконвічну любов до рідної землі, добробут української економіки та основи продовольчої безпеки не лише українців, а й світу.
09 червня в Житомирі відбувся культурно-духовний захід «Під Покровом Святого Пантелеймона», присвячений підсумкам регіонального етапу конкурсу Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Цей день став символом шани й подяки тим, хто щоденно стоїть на варті людського життя, об’єднуючи професіоналізм, жертовність та щиру турботу про ближнього.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

Результати збору гречки на Житомирщині. Нові можливості для майбутніх сезонів

04.11.2024 16:19

У Житомирській області завершено збір гречки під урожай 2024 року, демонструючи злагоджену роботу аграрного сектору, навіть за умов зменшення посівних площ. Цього року було засіяно 15,8 тис. га, що на 4,8 тис. га менше, ніж у 2023 році. Незважаючи на скорочення площі, станом на 31 жовтня обмолочено 98,7% полів, що свідчить про ефективну організацію процесів збору.

Валовий збір гречки склав 16,5 тис. тонн. Хоча це на 8,3 тис. тонн менше порівняно з минулим роком, важливо відзначити, що цей результат досягнутий завдяки значним зусиллям аграріїв області. Середня врожайність склала 10,6 ц/га, що підтверджує здатність фермерів адаптуватися до складних умов і забезпечити стабільний врожай.

Зменшення посівних площ не стало на заваді реалізації поставлених цілей. Аграрії доклали максимум зусиль, використовуючи сучасні агротехнології та практики для досягнення оптимальних результатів. Це свідчить про те, що сільськогосподарський сектор Житомирської області зберігає свою стійкість і готовий до нових викликів.

Збір врожаю гречки цього року став підтвердженням потенціалу для подальшого розвитку галузі. Аграрні підприємства та фермерські господарства області продовжують удосконалювати свої методи, плануючи майбутні сезони з врахуванням досвіду та нових можливостей. Успіхи цього року показують, що навіть у складних умовах сільське господарство Житомирщини здатне забезпечувати громаду важливими ресурсами та розвиватися на перспективу.

Такі результати служать натхненням для подальших інвестицій і модернізації аграрної сфери, що відкриває нові можливості для місцевих господарств та економіки області в цілому.

Житомирські новини