RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 11:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

У Новоград-Волинському районі викрали ліс на площі 7 га для випалювання деревного вугілля

17.11.2019 12:34

Житомирські новини - Органи прокуратури Житомирської області продовжують послідовну системну роботу з протидії розкраданню та незаконному експорту лісових ресурсів.


З цією метою, як уже повідомлялося, 30.10.2019 проведено координаційну нараду, розроблено низку спільних заходів та орієнтовано інші правоохоронні органи на необхідності активізації такої роботи.

Як результат скоординованих прокуратурою дій правоохоронців, 12 листопада 2019 року, на підставі санкціонованих прокурорами клопотань, проведено низку обшуків у місцях здійснення підприємницької діяльності з випалювання вугілля, виробничих та підсобних приміщеннях.

За результатами їх проведення виявлено 14 діжок з випалювання деревного вугілля, одна - повністю завантажена та дві напівзавантажені підготовленими до експорту мішками з деревним вугіллям фури, значну кількість лісової сировини, чорнову та бухгалтерську документацію.

У ході досудового розслідування установлено, що декілька приватних підприємців, жителів Новоград-Волинського району, спільно з працівниками окремих лісогосподарських підприємств області впродовж 2018-2019 років налагодили протиправну схему незаконної вирубки розкрадання лісових ресурсів.
Загалом зрубано лісових насаджень на орієнтовній площі близько 7 га.

У подальшому така сировина перероблялася на деревне вугілля, яке фасувалося у мішки та експортувалося до країн Західної Європи.


Наразі тривають слідчі дії, встановлюються обставини злочину та причетність до нього інших осіб, вирішується питання щодо накладення арешту на вилучену лісосировину і готову продукцію (деревне вугілля), а також транспортні засоби.

Конкретний розмір заподіяних збитків та роль кожного з учасників оборудок буде встановлено під час досудового розслідування за ч. 4 ст. 185 КК України, яке здійснюється слідчими слідчого управління ГУНП в області.

Протиправну діяльність викрито за оперативного супроводу працівників Управління Служби безпеки України в області.


Додатково: відповідно до санкції зазначеної статті, за скоєння злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Житомирські новини
Теги: