RSS
Понеділок, 4 березня 2024, 20:36
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

У сервісному центрі МВС у Звягелі відновили прийом іспитів

04.12.2023 13:15

Житомирські новини - На Житомирщині збільшилась кількість локацій для складання іспитів і отримання посвідчення водія. Запис для отримання послуг доступний онлайн і через термінал самообслуговування в приміщенні сервісного центру МВС.


З 1 грудня в сервісному центрі МВС № 1844 у Звягелі повернули послуги з прийому теоретичних і практичних іспитів. Тепер майбутні керманичі демонструють знання та уміння в трьох екзаменаційних хабах області:

Житомирський р-н, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;
м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;
м. Звягель, вул. Відродження, 2.


«Протягом першого дня роботи екзаменації – 1 грудня – у сервісному центрі МВС видали 10 посвідчень водія. Загалом прийняли 50 іспитів – 31 теоретичний і 19 практичних. Ця статистика поки не є показовою, оскільки через повітряну тривогу робота була призупинена. Разом з тим ми очікуємо, що відновлення екзаменаційної діяльності у Звягелі буде не лише зручним для мешканців району, а й розвантажить інші екзаменаційні хаби області», – розповів заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Володимир Гриб.

Житомирські новини