RSS
Четвер, 22 січня 2026, 02:26
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
В обласній клінічній лікарні імені О. Ф. Гербачевського відкрили повністю оновлене приймальне відділення екстреної медичної допомоги. До відкриття долучився начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко долучився до розширеного засідання Уряду, де разом з очільницею Кабінету Міністрів України Юлією Свириденко, керівниками міністерств та колегами з усіх областей проаналізували результати роботи за підсумками 2025 року.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

У Житомирській ОВА відбулося засідання робочої групи з розбудови системи «Безпечне місто» на Житомирщині

28.01.2025 17:13

Сьогодні, 28 січня, відбулось чергове засідання робочої групи з розбудови системи «Безпечне місто» в Житомирській області під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Лопушанського Костянтина Вікторовича та за участі заступника начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександра Федька. Також участь у нараді взяли представники силових відомств Житомирщини та структурних підрозділів ОВА.

Під час засідання були розглянути питання створення комфортного і безпечного проживання у місті Житомир та в Житомирській області.

Наразі, в умовах військового стану, надзвичайно актуальною є потреба у скоординованій, злагодженій роботі влади та правоохоронних органів, забезпечення повного моніторингу ситуації на дорогах та автошляхах міста та області. З метою оперативного реагування на аварійні ситуації, які можуть зашкодити життю та здоров’ю громадян, розкриття злочинів, пов’язаних із використанням автотранспорту, та отримання реальної інформації про дорожньо-транспортні події вкрай необхідно далі розширювати мережу камер відеоспостереження. Намічені першочергові заходи із усунення найбільш критичних вразливостей системи «Безпечне місто», її розширення та вдосконалення.

Також були розглянуті питання перспективного розвитку комплексної системи відеоспостереження в Житомирській області, впровадження новітніх підходів та технологій. Намічені шляхи вирішення технічних та фінансових проблем.

Житомирські новини