RSS
Понеділок, 4 листопада 2024, 03:30
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 19 вересня 2024 року, в Житомирській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з делегацією Естонського центру міжнародного співробітництва з розвитку (ESTDEV).
05 серпня начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко у присутності Президента України Володимира Зеленського підписав Меморандум про економічну, академічну та культурну співпрацю між Житомирською областю та штатом Індіана.
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Дмитро Погреблян
Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни.

 Президент рф Путін показав нам, що він готовий підняти градус українсько-російської війни. Пут...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Олена Рибчинська
Вибори під час війни: що насправді думають українці?

Незважаючи на те, що президентський термін Володимира Зеленського 20 травня 2024 року добіг кінця,...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Житомирської ОВА отримало нагороду SMM «Ти як?»

11.10.2024 13:07

В Житомирі відбувся захід у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», присвячений Всесвітньому Дню психічного здоров’я. Захід пройшов під символічним гаслом «Стійкість одного — стійкість мільйонів», наголошуючи на важливості кожного в формуванні загальної стійкості суспільства.

Під час урочистої частини перша заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Остапченко відзначила Управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Житомирської ОВА нагородою SMM «Ти як?», підкресливши внесок працівників у популяризацію ідеї збереження ментального здоров’я через сучасні комунікаційні інструменти.

З самого початку запуску програми «Ти як?» відділ інформаційної політики активно працює над створенням інформаційних матеріалів, спрямованих на підвищення обізнаності населення щодо психологічної стійкості. Одним із найбільш помітних проєктів стало розроблення серії інфографік, які доступно пояснюють, як зберігати та зміцнювати психічне здоров’я у повсякденному житті. Також створено «Абетку ментального здоров’я» — інноваційний візуальний довідник, що допомагає краще зрозуміти ключові аспекти психологічного благополуччя. Окрім того, відділ відзняв ряд відеороликів, які висвітлюють Дні Спільнодії та інші важливі заходи, що проходять у рамках програми.

Активна комунікаційна кампанія сприяє тому, щоб кожен громадянин відчував себе частиною великого суспільного руху за збереження ментального здоров’я. Адже стійкість — це не просто про внутрішню силу окремих людей, а про єдність нації, коли кожен готовий підтримати та допомогти іншим. І саме завдяки креативному підходу, енергії та відповідальності Управління інформаційної діяльності Житомирської ОВА, програма «Ти як?» стала прикладом для багатьох регіонів України.

Детальніше у відео - https://www.youtube.com/watch?v=gTa7MRNy3fE 

Житомирські новини