RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 10:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Кропивницький Володимир Миколайович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

В межах діяльності робочої групи триває аналіз публічних закупівель на Житомирщині

04.03.2024 20:38

Житомирські новини - З врахуванням того що наразі триває перший фінансовий квартал основними предметами закупівлі є: послуга з постачання теплової енергії та електроенергії.

 

В тому числі робочою групою були проаналізовані публічні закупівлі що оголошені суб’єктами господарювання приватного права:

 

– Приватним акціонерним товариством “Коростенський завод залізобетонних шпал” щодо закупівлі портландцементу, з очікуваною вартістю 47 млн 785 тис грн.

 

– Акціонерне товариство “Житомиробленерго” оголосило 9 публічних закупівель з сумарною очікуваною вартістю близько 311 млн грн.

 

Також, на засіданні робочої групи «Прозорість та підзвітність» проаналізовано оголошену закупівлю від 08 лютого ліцеєм № 5 міста Житомира на реконструкція спортивного майданчика на території Ліцею № 5.

 

Очікувана вартістю проведених робіт становить 6 млн 896 тис грн. В планах закладу закінчити роботи до 31 травня 2024 року.
Робочим проектом передбачено:

 

– влаштування штучного покриття розмірами 62,00х40,60 м (ігрова зона – 60х40 м) з висотою ворсу 60 мм, засипана кварцевим піском та гумовим гранулятом – 45 мм;

 

– нанесення розмітки футбольного поля;

 

– розміщення відповідного спортивного обладнання, зокрема, заміна футбольних воріт;

 

– влаштування зон загальної фізичної підготовки з натуральним газоном;

 

– влаштування огорожі навколо футбольного поля висотою 4м та капронової сітки над огорожею висотою 2м для захисту периметру;

 

– влаштування бігової доріжки по колу навколо футбольного поля;

 

– влаштування освітлення спортивного майданчика (за рахунок власних потужностей замовника);

 

– влаштування системи відеоспостереження;

 

– виніс інженерних мереж з водопостачання згідно з технічними умовами;

 

– влаштування дренажної системи футбольного поля з подальшим підключенням до зливової каналізації у відповідності до технічних умов;

 

– влаштування водовідвідного лотка між полем та біговими доріжками для відведення зовнішніх опадів.

 

Розкриття тендерних пропозицій, із заявленою можливою кошторисною вартістю виконання робіт, відбулось 16 лютого 2023 року, де було встановлено, що пакет документів подало лише два учасника ТОВ “ВЕКТОР БУД МОНТАЖ” та ТзО “ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ЦЕНТР КОМПЛЕКТ.

 

На сьогодні триває кваліфікація переможця, замовник розглядає тендерні пропозиції учасників на відповідність тендерній документації та зазначеним вимогам. Невдовзі свої висновки замовник опублікує на майданчику Prozorro.

Житомирські новини