RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 10:23
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В селі: - Здорово Мотря! - Привіт Маруська!   - Як ся маєш? - Та не дуже - Петра в районну лікарню відвезли і вирізали...

В Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

01.03.2024 11:48

Житомирські новини - Продовжуємо вас інформувати щодо діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». На черговому засіданні наші фахівці розглянули 33 публічні закупівлі з очікуваною вартістю понад 5 мільйонів гривень, які оголошувались суб'єктами господарювання в Житомирській області, в тому числі медичними закладами.


Закупівля фармацевтичних товарів і засобів є невідмінною складовою діяльності будь якої лікувальної установи, для цього кожний заклад оголошує публічну закупівлю на придбання необхідних матеріалів, де чітко і прозоро описує технічні характеристики необхідних товарів.


У другій половині лютого цього року були оголошені наступні закупівлі:


- "Обласна клінічна лікарня Гербачевського" оголосила 4 закупівлі на придбання різних препаратів та матеріалів очікуваною вартістю 84 млн 547 тис грн.

- КП "Лікарня №1" Житомирської міської ради" наразі потребує фармацевтичних препаратів та очікує їх закупити за 19 млн грн;

- "Коростенська центральна міська лікарня" має потребу в загальних протиінфекційних засобах для системного застосування, вакцинах, антинеопластичних засобах та імуномодуляторах. Сьогодні триває процес уточнення необхідних кількісних та якісних характеристик очікуваних товарів для коректного формування тендерної документації.

Також робоча група розглянула закупівлю, що була здійснена у лютому місяці "Обласною клінічною лікарнею Гербачевського". Наші фахівці з’ясували, що у лютому 2024 лікарня провела публічну закупівлю щодо організації харчування пацієнтів, що перебувають в лікувальному закладі. Очікувана вартість придбаної послуги становила 27 млн 864 тис грн. Послуги з надання харчування закуповуються одноразово і термін їх постачання до кінця поточного року.


31 січня 2023 року замовник на майданичику Prozoro опублікував технічні вимоги до майбутніх контерагентів з опублікуванням проєкту договору. До 05 лютого 2024 року було надано можливість звернутися до замовника за наданням уточнень/роз’яснень щодо умов надання послуг для формування власної тендерної пропозиції.


На момент розкриття тендерних пропозицій, протокол від 9 лютого 2024 року, було встановлено що тендерну пропозицію сформував та надіслав один учасник - ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ".


В складі тендерної пропозиції були надані необхідні документи для підтвердження оголошеним вимогам. Кошторисна складова тендерної пропозиції склала 25 294 500 грн, що на 9,2% менше очікуваної вартості.
Нагадаю, що робочою групою «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запроваджено прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.


Відповідну інформацію ви можете надсилати на електронну адресу, яка вказана на офіційному сайті Житомирської ОВА.

 

ВІДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=qlUesPh_Ju8

Житомирські новини