RSS
Середа, 15 січня 2025, 00:34
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Сьогодні, 8 січня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із керівництвом 9-го прикордонного загону провели перевірку стану робіт з посилення оборони державного кордону на території Житомирщини. У ході візиту вони ознайомилися з умовами несення служби прикордонників та роботою засобів спостереження, зокрема тих, що були створені за кошти, виділені Житомирською обласною військовою адміністрацією.
19 грудня у місті Малин розпочав роботу новий майданчик для підтримки бізнесу — офіс платформи «Зроблено в Україні». Це вже п’ятий такий офіс у Житомирській області, відкриття якого є важливим кроком у реалізації загальнонаціональної політики, ініційованої Президентом України.
Сьогодні, 29 листопада, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом зі своєю заступницею Наталією Арендарчук та керівниками структурних підрозділів ОВА провели зустріч із керівництвом АТ «Державний ощадний банк України». Ключовою подією зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та Ощадбанком.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомир, в одній із квартир міста: Знаєш, мила, досить мене пригнічувати та постійно «пиляти»! Все, набридло так жити!...

#єВідновлення: У Житомирській області надійшло більше 1300 заяв на для отримання компенсації

03.12.2024 15:10

За даними органів місцевого самоврядування, у Житомирській області внаслідок російської збройної агресії було пошкоджено 4 840 об’єктів. У Державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів і диверсій, вже внесено інформацію про 4 408 будівель, приміщень і споруд.

Громадяни активно використовують електронну послугу «єВідновлення» для отримання компенсації.

Загалом надійшло 1 107 заяв на відновлення житла з незначними пошкодженнями, зокрема:

Малинська громада – 216 заяв;

Овруцька громада – 196 заяв;

Житомирська громада – 158 заяв;

Станишівська громада – 109 заяв;

Народицька громада – 89 заяв;

Гладковицька громада – 72 заяви;

Коростенська громада – 54 заяви;

Чуднівська громада – 50 заяв.

Та 210 заяв на компенсацію за зруйноване житло, з яких найбільше:

Житомирська громада – 99 заяв;

Малинська громада – 41 заява;

Народицька громада – 36 заяв;

Коростенська громада – 16 заяв;

Овруцька громада – 9 заяв.

Ці дані демонструють, як мешканці постраждалих територій адаптуються до нових цифрових можливостей для отримання підтримки. Робота з реєстром і програмою «єВідновлення» сприяє швидшому відновленню житлового фонду та допомагає родинам повернутися до нормального життя після пережитих втрат.

“Відновлення пошкодженого майна – це не лише питання інфраструктури, але й повернення віри у майбутнє для кожної родини,” – зазначають місцеві органи самоврядування.

Робота над подальшим збором і обробкою заяв триває, а також запроваджуються додаткові механізми для підтримки постраждалих громадян.

Житомирські новини