RSS
Субота, 20 липня 2024, 10:46
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Баба Надя заглянула в банк, побачила, що черг немає, усі віконця вільні, всі оператори на місцях та привітливо посміхаються...

З початку року на Житомирщині усиновили понад тридцять дітей

26.05.2023 16:49

Житомирські новини - 32 дитини усиновили на Житомирщині від початку року. Загалом 593 усиновлені дитини живуть у 505 прийомних сім'ях в нашому регіоні. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації, з посиланням на службу у справах Дітей ОВА.

У повідомленні йдеться, що на регіональному обліку дітей, які готові до усиновлення, перебувають ще 679 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 84 дитини мають інвалідність.

"Також збільшується кількість сімей, які готові усиновити родинні групи. З початку року вже усиновлено три родинні групи по дві дитини та чотири родинні групи, у яких по три дитини", – пише пресслужба ОВА.

За інформацією Житомирської обласної військової адміністрації, на сьогодні, обласний центр соціальних служб підготував до усиновлення 36 подружніх пар та шість одиноких громадян. Також ще майже 30 родин очікують на проходження навчання. Більшість кандидатів бажають усиновити дитину віком до трьох або до п'яти років. Однак, більшість дітей, які очікують на свою родину, від 11 до 17 років.

"Якщо ви готові відкрити своє серце дітям, звертайтеся до Служб у справах дітей за місцем свого проживання, де ви отримаєте кваліфіковану консультацію щодо подальших кроків назустріч своїй дитині", – пише пресслужба ОВА.

Крім того, для отримання консультації та подання заяви про взяття на облік кандидатів у батьки-усиновлювачів, можна скористатися порталом "Дія"

Житомирські новини