RSS
Неділя, 26 квітня 2026, 00:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
23 квітня у стінах Житомирського обласного краєзнавчого музею відбувся благодійний мистецьких захід «Віра об’єднує серця». Участь у ньому взяв Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній разом з начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком та його заступницею Наталією Арендарчук.
На Житомирщині відбулися пам’ятні заходи до 40-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС — події, яка назавжди змінила хід історії та стала символом мужності й самопожертви. У ці дні громада області об’єдналася, щоб вшанувати тих, хто першим став на захист світу від невидимої небезпеки.
Житомирську область із робочим візитом відвідав Предстоятель Православної Церкви України — Епіфаній. У межах поїздки Блаженнійший Митрополит провів богослужіння та здійснив низку важливих зустрічей.
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

З робочою поїздкою перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко відвідав бердичівський офіс “Зроблено в Україні”

30.01.2025 17:11

29 січня в межах робочої поїздки на Житомирщину перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко відвідав бердичівський офіс “Зроблено в Україні”, який розміщено на базі Бердичівського міського центру зайнятості. Також участь у заході взяла заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Арендарчук, Народний депутат України Арсеній Пушкаренко, голова Бердичівської РВА Людмила Димидюк, директорка Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, а також представники бізнесу, громадськість та медіа.

Під час перебування у офісі “Зроблено в Україні”, Олександр Корнієнко ознайомився з роботою офісу, а також зустрівся з представниками бізнесу та відповів на питання, які їх турбують. Крім того, під час перебування у Бердичівському міському центрі зайнятості, Олександр Корнієнко нагородив представників бізнесу та центру зайнятості Грамотами Верховної Ради України.

Також в межах робочої поїздки Олександр Корнієнко оглянув роботу релокованого бізнесу, який переїхав до Бердичева з Мелітополя — комп’ютерна академія «IT STEP».

Він поспілкувався з керівництвом академії та ознайомився з навчальним процесом, який здійснюють викладачі школи.

Нагадаємо, що у 2024 році відкрито 5 регіональних офісів «Зроблено в Україні» на базі Житомирської, Звягельської, Коростенської, Бердичівської та Малинської філій Житомирського обласного центру зайнятості, послугами яких активно користується місцевий бізнес.

Тут підприємці можуть отримати вичерпну інформацію про урядові програми підтримки українських виробників та умови участі в них. Фахівці офісу надають практичну допомогу з написання бізнес-планів, оформлення та подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки бізнесу у межах політики «Зроблено в Україні». Крім того, в офісі надаються консультації щодо послуг служби зайнятості для малого і мікробізнесу, зокрема надання ваучерів на навчання, компенсацій за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, а також за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю.

 Детально у відео - https://www.youtube.com/watch?v=3lhYPcWrE7s

 

Житомирські новини