RSS
Субота, 18 липня 2026, 04:49
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

За минулу добу корестенські рятувальники ліквідували 3 пожежі, під час однієї із яких врятували 40-річного чоловіка

23.04.2017 11:01

Коростенські новини - 22 квітня о 21:23 до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення про пожежу в квартирі п’ятиповерхового житлового будинку. Мешканці, відчувши запах диму, відразу викливали рятувальників.

На місце події прибули вогнеборці 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік. В апаратах на стиснутому повітрі вони зайшли у помешкання та виявили на підлозі в коридорі 40-річного чоловіка. Рятувальники винесли його на вулицю та передали фахівцям швидкої, від госпіталізації чоловік відмовився.

Бійці ДСНС о 21:31 пожежу локалізували, о 22:10 – ліквідували. Вогнем знищено домашнє майно в кімнаті. За попередньою інформацією, займання сталося внаслідок необережності під час куріння. Остаточна причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.

Цього ж дня коростенські рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яному житловому будинку в м. Коростень. Там вогнем знищено 1 кв.м дерев’яного перекриття. Крім того, на одній із вулиць районного центру горів 1 га сухої трави. Вогонь поширювався в напрямку приватних угідь та вже дійшов до подвір’я.

Існувала загроза перекидання полум’я на житловий будинок, що знаходився на відстані близько 10 м. Однак фахівці ДСНС не допустили поширення загоряння на приватний сектор.

Житомирські новини