RSS
Неділя, 7 березня 2021, 03:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Попередньо, водій автомобіля «Volkswagen Jetta», рухаючись вулицею обласного центру, здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. Водій з місця події, не зупиняючись, утік.
Служба безпеки України викрила керівництво комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» на розтраті мільйонів бюджетних коштів під час проведення закупівель.
25 лютого на засідання Ради розвитку громад та територій зібралися представники центральної та місцевої влад, аби обговорити найважливіші питання місцевого самоврядування.
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків, – брифінг Наталії Остапченко щодо передачі вакцини від COVID-19
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

Занятость и безработица населения Житомирской области в I квартале 2014

07.07.2014 14:24

Для определения реальных масштабов занятости и безработицы используется мировая практика - данные выборочных обследований населения по вопросам экономической активности, в основу которых положена методология Международной организации труда (МОТ). 

По данным обследований среднемесячное количество занятого населения области в возрасте 15-70 лет в I квартале 2014г., По сравнению с соответствующим периодом 2013г., Сократилась на 21,0 тыс. и составила 525,3 тыс. человек. Уровень занятости населения указанного возраста за этот период уменьшился на 2,0 п.п. и составил 57,2%. Среди регионов страны высоким этот показатель наблюдался в Киеве (62,1%), а самым низким - в Ивано-Франковской и Тернопольской областях (по 53,2%). 

В области, как и в стране, наблюдалось увеличение объемов безработицы. В I квартале 2014г. количество безработных Житомирщины в возрасте 15-70 лет (по методологии МОТ) по сравнению с I кварталом 2013г. увеличилась с 60,0 тыс. человек до 65,7 тыс. человек, что привело к росту уровня безработицы населения этого возраста (с 9,9% до 11,1%). Наблюдается значительная межрегиональная дифференциация уровня безработицы населения в возрасте 15-70 лет по регионам Украины: максимальное его значение зафиксировано в Житомирской и Тернопольской (по 11,1%), минимальное - в Киеве (6,6%).

Житомирські новини