Коростишів, новини - Шлях до «Європейського» джерела біля санаторію «Тетерів», котре відоме далеко за межами міста своїми цілющими властивостями питної води , досить непростий. Річ у тім, що дорога до нього – незаасфальтована та вся в глибоких ямах. Особливо складно тут їхати після дощу, коли утворюються величезні калюжі. Місцеві жителі, що часто набирають тут воду іронічно жартують: джерело назвали «Європейське», а дорога до нього «українська».
Людей біля джерела завжди багато в будь-яку пору дня. Також тут можна зустріти і заїжджі автівки з Києва та Житомира. Вже більше 20-ти років люди набирають воду з цього життєдайного ключа. Адже вона багата сульфіто-магніто-кальцієвими сполуками і досить корисна при деяких захворюваннях оргнізму людини. Також вода тут досить м’яка порівняно з іншими місцевими джерелами. Та за кілька десятиліть стан дороги суттєво не покращився. Так, час від часу покриття рівняє грейдер. Але транспорт тут їздить як легковий, так і вантажний. Поряд знаходиться лісгосп. Це не найкращим чином позначається на стані дороги.
Місцеві жителі проявляють турботу та небайдуже ставлення до джерела. Вони регулярно збирають тут сміття, лісівники держлісгоспу встановили лавки та огорожу, на деревах висять шпаківні, завдяки місцевим каменярям тут розташовані гранітні скульптури. Та є, на жаль, і не досить свідомі люди, які захаращують територію навколо джерела: кидають недопалки, шкарлупи від насіння та залишають безліч іншого сміття. Тому непогано було б поставити неподалік контейнер. Неправильно чинять і ті люди, що, під’їжджають до джерела автівками. Адже вихлопні гази забруднють навколишнє середовище. Рішенням цієї проблеми могла б стати організація стоянки для транспорту неподалік від дороги. Та всі ці проблеми без втручання місцевої влади вирішити неможливо.
Таким чином, щоб джерело і справді відповідало своїй назві - треба прикласти спільних зусиль як із боку людей так і з боку місцевих чиновників.