Житомирські новини - 999 млн. 440 тис. грн. податків сплатили суб’єкти господарювання та мешканці області за перший квартал 2015 року.
«Це майже на 274 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року, − зазначає керівник обласної фіскальної служби Лілія Куришко. − Незважаючи на складні умови в економіці, нам вдалося мобілізувати до державного бюджету 132 млн. грн. понад заплановані показники».
Державний бюджет поповнився на 507 млн. грн. Для порівняння – у першому кварталі минулого року надходження складали 347 млн. грн., зростання становить 46 %.
У місцеву скарбницю платники Житомирщини спрямували 492 млн. грн., що на 114 млн. грн., або 30 % більше, ніж минулоріч.
Лілія Куришко відзначає, що збільшення надходжень – це насамперед сумлінне ставлення платників податків до сплати обов’язкових платежів, а також злагоджена робота територіальних органів ДФС Житомирщини. Зусилля фіскальників нині направлені на створення сприятливого бізнес-середовища, зменшення тиску на платників, підвищення якості послуг, переведення діалогу податківців з платниками в електронний формат.