RSS
Середа, 29 травня 2024, 09:29
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

Житомирщина завершує сезон збору соняшнику та інших технічних культур

15.11.2023 18:25

Житомирські новини - Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА повідомляє, що сезон збору соняшнику в Житомирській області на завершальному етапі. Початок сезону був вчасним, але через опади довелося тимчасово призупинити збір врожаю. Попри це, роботи в полі зараз ведуться згідно з графіком.

 

На сьогоднішній соняшник зібрано на площі 177,5 тис. га, що становить 98,0% від запланованої площі. Середня урожайність цієї культури становить 22,5 ц/га, що на 1,8 центнера більше в порівнянні з минулим роком. Загалом намолочено 399,3 тис. тонн соняшника.

 

Що стосується інших технічних культур:

 

Соя – зібрано на площі 182,1 тис. га. Середня урожайність становить 22,0 центнерів з гектара, що на 2,1 центнера більше порівняно з минулим роком. Загальний обсяг зібраної сої складає 400,6 тис. тонн.

 

Цукровий буряк – викопано на площі 17,1 тис. га, що становить 91,9% від прогнозованої площі. Середня урожайність цього року склала 450,0 ц/га. Загальний обсяг урожаю цукрових буряків – 769,5 тис. тонн.

 

Ріпак: Зібрано на площі 39,9 тис. гектарів. Середня урожайність складає 29,5 центнерів з гектара, що на 0,7 центнера вище, ніж у попередньому році. Загальний обсяг зібраного ріпаку становить 117,7 тис. тонн.

 

Таким чином, попри деякі тимчасові перешкоди, сільськогосподарські роботи в Житомирській області йдуть успішно, і більшість культур показують зростання урожайності порівняно з минулим роком.

Житомирські новини