RSS
Понеділок, 4 березня 2024, 20:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Житомирська ОВА сприяє активному розвитку системи реабілітації в області

30.11.2023 17:02

Житомирські новини - З початку війни в Україні у 2014 році, коли росія анексувала український Крим та окупувала Донецьку й Луганську області, наші військові беруть участь у бойових діях та отримують поранення. Через повномасштабне вторгнення росії в Україну кількість постраждалих значно збільшилася.

 

Через російські ракетно-бомбові удари страждають цивільні люди та діти, отримують поранення та потребують допомоги. Тому система реабілітації на Житомирщині вдосконалюється для більшої доступності та ефективності.

 

Кожен повинен мати можливість відновитися й повернутися до мирного життя. Житомирська обласна військова адміністрація системно працює над розширенням і наповненням реабілітаційних закладів. Одним із пріоритетів для медичної сфери Житомирської області є лікування та реабілітація ветеранів війни.

 

Починаючи з лютого 2022 року реабілітаційні заклади області вже надали допомогу для 22 тисяч військовослужбовців. З 2023 року реабілітаційна допомога запроваджена в пріоритетних пакетах Програми медичних гарантій. Сформовано відповідну програму реабілітації для постраждалих військовослужбовців із медичних, психологічних, фізичних та соціальних напрямків. 33 заклади охорони здоров’я Житомирської області уклали пакети медичних послуг по реабілітації з Національною службою здоров’я. Крім того, Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації надає стаціонарну реабілітаційну допомогу для 165 пацієнтів.

 

За останній рік на Житомирщині розпочали роботу два оновлених та реконструйованих реабілітаційних відділення.

 

Житомирська ОВА підписала меморандум про співпрацю з благодійним фондом “МАЙНДІ” щодо будівництва мобільного реабілітаційного модуля на півночі Житомирщини.

 

Спільно з центральними органами виконавчої влади Житомирська область вже започаткувала цілу низку програм підтримки ветеранів. На сьогодні всі громади області забезпечують надання першочергових послуг ветеранам, працюють над розробкою нових та переглядом прийнятих раніше місцевих програм, спрямованих на підтримку наших військових, доповнюють їх новими заходами та шукають шляхи забезпечення фінансовими ресурсами.

 

На Житомирщині діє обласна та 113 місцевих програм соціальної підтримки ветеранів війни, їх сімей і сімей загиблих, зниклих безвісти захисників і захисниць України. Для цього у місцевих бюджетах на 2023 рік передбачено видатки майже на 390 мільйонів гривень, з них уже профінансовано понад 330 мільйонів гривень.

Житомирські новини