RSS
Четвер, 16 липня 2026, 15:39
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом із своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком та керівництвом Житомирської академії поліції ознайомилися з новими інфраструктурними проєктами, які втілили в життя завдяки фінансовій підтримці з обласного бюджету.
Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.
03 липня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбувся «Форум стійкості регіонів. Житомирщина», присвячений питанням розвитку розподіленої генерації, енергетичної незалежності громад та фінансуванню проєктів у сфері відновлюваної енергетики.
30 червня у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося перше установче засідання Регіонального молодіжного конгресу Житомирщини.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Житомирські поліцейські запобігли збуту психотропів

15.01.2026 11:07

11 січня в обласному центрі правоохоронці виявили та вилучили у 34-річного жителя м. Коростишева кілька пакунків із кристалічною речовиною, попередньо – PVP. Нині йому повідомлено про підозру в незаконних оборудках з наркотиками.

Слідчі Житомирського райуправління поліції №2 встановили, що чоловік придбав психотропну речовину за допомогою месенджера «Telegram». Він зберігав наркотик при собі з метою подальшого розповсюдження.


Поліцейські вилучили у чоловіка зіп-пакети із кристалічною речовиною та  полімерні згортки, обмотані кольоровою ізоляційною стрічкою, в яких містилися прозорі пакунки з подібною речовиною. Фігуранта затримали в процесуальному порядку, речові докази направили на експертизу.


Слідчі повідомили чоловікові про підозру у незаконному придбанні та зберігання з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах  (ч. 3 ст. 307 КК України). Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Підозрюваному може загрожувати від дев’яти до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Нині поліцейські продовжують розслідування, перевіряють можливі зв’язки затриманого та джерела надходження заборонених речовин.

Житомирські новини