RSS
Субота, 15 серпня 2026, 22:43
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У селі Хотинівка Коростенської громади продовжуються активні відновлювальні роботи після атаки російських безпілотників, яка сталася 30 липня. Унаслідок вибухової хвилі та падіння уламків шкоди зазнали житлові будинки, виробничі приміщення та цивільна інфраструктура. Про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
Сьогодні начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з активною молоддю Житомирщини, аби привітати їх із досягненнями, подякувати за вагомий внесок у розбудову області та обговорити подальші спільні ініціативи.
Ворог завдав масованого удару по області. Внаслідок атаки пошкоджено одне з бюджетоутворюючих підприємств регіону. Про це повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
Житомирщина стала першим регіоном, який із робочим візитом відвідав новопризначений Міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб України Віталій Безгін. До візиту Міністра долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.  
іменинники

Пухтаєвич Михайло Георгійович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

ДБР викрило в Житомирі «борців із наркотрафіком», які вимагали кошти у фармацевтичних компаній

07.08.2024 19:45

Новини Житомира - Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру двом правоохоронцям з Житомира, які займалися поборами під час видачі дозвільних документів фармацевтичним компаніям.

Компанії, які займаються збутом ліків із вмістом психотропних та наркотичних речовин, мають отримати від правоохоронних органів дозвільні документи. Згодом ці дозволи є підставою для отримання ліцензії в Міністерстві охорони здоров’я.

Посадовці, один з яких тимчасово виконує обов’язки керівника управління одного з правоохоронних органів по боротьбі з наркотрафіком, вирішили «заробити» на цій процедурі та після надходження подібного роду заяв починали вимагати кошти з підприємців.

За 50 тис. гривень вони обіцяли без зволікань видати документи впродовж кількох днів. 5 серпня 2024 року одного із фігурантів було затримано «на гарячому» під час передачі частини коштів.

Загалом ДБР задокументовано кілька фактів отримання неправомірної вигоди. Обом посадовцям повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Вирішується питання відсторонення фігурантів від займаних посад та обрання їм запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Житомирські новини
Теги: