RSS
Четвер, 25 квітня 2024, 10:53
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
іменинники

Рудь Петр Владимирович - Житомирская область. Политик, бизнесмен, меценат

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Повертається додому місцевий чиновник, добряче хильнувши з колегами: - Ллл-ллл-люссссся, я ссс-ссс-сеня взагалі не пив! - От...

Понад 30 млн пасажирів перевезли торік комунальні автобуси та електротранспорт Житомира

08.05.2023 08:27

Новини Житомира - В 2022 році комунальні автобусні маршрутки, тролейбуси та трамвай Житомира перевіз 30 мільйонів 431 тисячу 344 пасажири. Про це йдеться у письмовій відповіді заступника Житомирського міського голови Олександра Шевчука на запит Суспільного.

Кореспонденти Суспільного поцікавилися, наскільки змінився пасажиропотік в 2022 році, в порівнянні з 2021 роком. А також які маршрути комунального транспорту приносять найбільшу виручку.

Аналіз даних, які отримали у відповіді на запит, показав, що торік, порівняно з 2021 роком, пасажиропотік зменшився на вісім мільйонів.

Виручка комунального транспорту

Як в 2021 році, так і в 2022 році, найбільшу виручку приносив трамвай, а також тролейбусні маршрути №1, 2 і 3 – ті, які сполучають Залізничний вокзал із центром міста та районами Смолянка, Богунія і Польова.

Щодо комунальних автобусів, то найбільш прибутковим в 2021 році був маршрут №4 "ТЦ Ринг – комбінат силікатних виробів", а в 2022 році – автобусний маршрут №23 "Богунія – комбінат силікатних виробів із заїздом до села Слобода-Селець".

Найменшу виручку як в 2021, так і в 2022 році приносив тролейбус №8 "Маликова – Обласна лікарня", відповідно тут кількість перевезених пасажирів була найменшою.

Пасажиропотік комунального транспортного перевезення

Відповідно до даних, які отримали у відповіді на запит, в 2022 році в Житомирі зменшилася кількість пасажирів, які скористалися як комунальними автобусними маршрутками, так і електротранспортом.

Комунальні автобусні маршрутки в 2021 році перевезли понад 2 мільйони 712 тисяч пасажирів, що на 513 з половиною тисяч більше, ніж торік.

Електротранспорт перевіз майже 36 мільйонів пасажирів, і це на 7 мільйонів 700 тисяч більше в порівнянні з 2022 роком.

Пасажиропотік приватних автотранспортних перевезень

В 2021 року в Житомирі загалом перевезено комунальним і приватним автомобільним пасажирським транспортом 18 мільйонів 535 тисяч пасажирів.

Статистичної інформації щодо перевезених пасажирів на приватному пасажирському транспорті зі 2022 рік не є доступною у зв’язку з воєнним станом, йдеться у відповіді на запит.

Житомирські новини