RSS
П'ятниця, 18 квітня 2025, 12:41
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Сидит девушка в кафе на Михайловской и пьет ароматное кофе. Вдруг подходит к ней депутат и говорит: «Девушка, можно я за...

Сергей Сухомлин поведал как Житомир экономит бюджетные средства

04.06.2014 13:27

Во время пресс-конференции первый заместитель городского головы Сергей Сухомлин рассказал о значительных суммах средств городского бюджета, которые удалось сэкономить в 2014 году. Среди них 1,5 млн.грн. Предусмотренные на выкуп светофорных объектов.

«Благодаря тому, что удалось достичь договоренностей с УМВД, светофорные объекты на баланс города нам передали бесплатно», - отметил Сергей Сухомлин. Еще 75 тыс. евро мы сэкономили благодаря тендера по кредиту НЕФКО. На этом тендере было три лота: обустройство тепловых пунктов , реконструкция котельных и замена труб. По предварительному бизнес -планом , для их обеспечения было необходимо 494 тыс. евро.

Возвращение в бюджет города станет возможным еще 2,8 млн.грн , выделенных экологический фонд на предупреждение смещения летней эстрады «Ракушка», но после проверки КРУ и правоохранительных органов , рассказал Сергей Сухомлин:
 
« В результате анализа проектно-сметной документации и проверки акта выполненных работ оказалось , что эти работы были сделаны осенью прошлого года».

Почти миллион гривен удалось сэкономить на закупке дорогостоящего оборудования для кинотеатра И. Франко, добавляет первый заместитель городского головы.

«Кинотеатр им. И.Франко является конкурентоспособным, в то же время остается специализированным, детским кинотеатром. Для показа фильмов кинотеатр обеспечен необходимым оборудованием, показывает в цифровом качестве. Мы будем поднимать вопрос, чтобы закупить дополнительно звуковое оборудование стоимостью около 200 тыс. грн».
 
Одним из глобальных проектов Житомира - является реконструкция Михайловской и замена коммуникаций на данной улице. И здесь удалось сэкономить в бюджете почти 2 млн. грн.
 
«Предварительно проект по замене коммуникаций на Михайловской планировался на уровне 5,5 млн. грн. В результате изменения и перерасчета проекта сумма в которую мы уложимся составит 3,5 млн.грн. Вместо того, чтобы раскопать улицу и 120 дней заменять коммуникации, опасно для жителей улицы, мы изменили проект полностью. На данный момент мы рассматриваем замену канализационного коллектора методом санации с помощью новейших материалов - это немецкие технологии. Сделаем все за 10 дней практически без раскопок. Начнем работы сразу по завершении конкурса по реконструкции Михайловской. Предварительно в конце июня», - констатирует Сергей Сухомлин.

В завершение Сергей Сухомлин сообщил, что с 1 июля на 76% для житомирян подорожает тариф на воду. Но и здесь сами жители могут сэкономить собственные средства, устанавливая счетчики на воду.

«Нормы расхода воды на сегодня - 5,5 кубов на человека, то, что показали расчеты по счетчику - это в среднем 2,7 кубов использованной воды одним человеком. Итак, если установить счетчик - это позволит платить за воду в два раза меньше , поэтому подорожание тарифной ставки на норму будет почти неощутимым для тех, кто платит только за использованную воду».

Житомирські новини