RSS
Четвер, 29 січня 2026, 01:31
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександром Федьком, першим заступником начальника Департаменту патрульної поліції Олексієм Білошицьким та керівником Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Олександром Ковтуном представили особовому складу нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області — Артура Шкроба.
Сьогодні, 22 січня, у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня Соборності України — дня, що символізує єдність українських земель і незламність держави перед викликами історії та сучасності.  
Сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять українських героїв – захисників Донецького аеропорту. Меморіальні заходи відбулися і у Житомирі, до яких долучився заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники ДШВ ЗС України, Житомирської обласної ради та міської влади, структурних підрозділів Житомирської ОВА, громадськість та медіа.
Сьогодні, 12 січня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулося перше у цьому році засідання виконавчого комітету відділення Національного олімпійського комітету України в Житомирській області. Під час засідання було підбито підсумки роботи за 2025 рік.
іменинники

Нікітчук Ігор Валерійович - Житомирська область,начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- П'яний депутат збив лося, але не розгубився, і виклав на ютуб відео з реєстратора в зворотній перемотці, де він його воскрешає,...

«Школа місцевого самоврядування» дарує нові можливості та перспективи для активної молоді

04.05.2023 11:03

Новини Житомира - Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» — це унікальний освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування. Проєкт спрямований на активізацію молодіжної ініціативи, мотивування молоді до активної участі у громадському та суспільно-політичному житті міста. За понад 20 років існування школа випустила більше 3 тисяч учнів.

Днями учасники весняної сесії отримали сертифікати про проходження курсу. Слухачі і слухачки залюбки поділилися своїми враженнями.
«Тут я за настановою своєї знайомої. І враження у мене найкращі. Фактично нам розказали, як функціонує місто, розкрили такі деталі, яких я ніколи не знав. Я зрозумів, що функціонування міста, міська рада — це не просто якась ефемерна річ... Це дуже складний та виважений механізм. Лекція про те, що можна замовляти деякі послуги в Дії була прекрасна. Хотілося би, щоб школа продовжувала функціонувати. Такі програми позитивно впливають на фінансову освіченість людей, освіченість в цілому. Також тут можна зустріти однодумців», — розповідає Іван Чупахін
«Було надзвичайно цікаво. Я думала, що це буде нудно. Зовсім ні. Кожного спікера я намагалася занотовувати. Спеціально сідала попереду, щоб почути, побачити, поставити свої запитання. Я навчалася у декількох навчальних закладах, маю досвід роботи, маю досвід створення нових проєктів. Однак, саме у «Школі місцевого самоврядування» я отримала чітке доповнення. У мене склався пазл, картина», — розповідає випускниця школи Віта Розбицька-Гаврилюк. На її думку, в «Школу місцевого самоврядування» мають приходити зрілі люди, які розуміють, чого вони хочуть, прагнуть щось змінити і дійсно горять своєю справою.
Віта Кононюк у «Школі місцевого самоврядування» вже вдруге. «Однозначно школа притягує. Я мама в декреті, але мені це не заважає прийти сюди, послухати цікавих людей, які несуть свої ідеї та погляди. Я думаю, що кожен з нас може щось змінити. Дякую міській раді, дякую лекторам за цікаві заняття», — сказала Віта.
Галина Пендюр порівняла свої враження від освітнього курсу з класним післясмаком, який лишається після прочитання гарної книги або перегляду якісного кінофільму. «Хочу висловити щиру вдячність організаторам «Школи місцевого самоврядування». Окремо дякую спікерам за те, що надихали та давали поради», — додала Галина.
«Сподіваюся, що усі наші слухачі і слухачки, які доєдналися до нас на початку курсу, успішно пройшли навчання. У них були різні лектори. Вони багато чого дізналися, проходили тренінги, зустрічалися з депутатами, представниками громадських організацій, керівниками виконавчого комітету Житомирської міської ради. Впевнена в тому, що всі знання, які вони отримали, надихнули їх на нові звершення і проєкти, відкрили для них нові можливості і дали зрозуміти, що вони дуже нам потрібні як молоді кадри, а ще більше, як активні громадяни свого міста і України», — сказала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.
«Завдання міської ради — бути відкритими. Ми до цього прагнемо, навчаємося, постійно вдосконалюємося», — зазначив секретар міської ради Віктор Клімінський. Він висловив сподівання, що учасники програми, незалежно від сфери своєї діяльності, отримані знання та досвід використають на благо нашого міста.
«Спілкування з вами нас надихає. Надихає змінюватися, ставати кращими, — поділилася заступниця міського голови Марія Місюрова та додала: «Хотілося би побажати, щоб наша наступна «Школа місцевого самоврядування» відбулася в мирній, вільній Україні».

Житомирські новини