RSS
Неділя, 19 квітня 2026, 06:20
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Нагадуємо, що 03 квітня ворог цинічно завдав удару по житловому району в Коростені. Відразу після атаки розпочалася ліквідація наслідків надзвичайної ситуації. Обласна військова адміністрація спільно з міською владою скоординували зусилля комунальних служб, рятувальників, підприємств, волонтерів і благодійних організацій з усієї області.
Сьогодні, 06 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені.
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у підсумковому всеукраїнському семінарі Національного олімпійського комітету України, під час якого підбито підсумки діяльності регіональних відділень за 2025 рік.
Як повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, наразі така група створена в АТ «Житомиробленерго» — її бійці несуть бойові чергування та виконують завдання із захисту неба над регіоном.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

У крижаних умовах: у Житомирі тепловики відновлюють тепломережу навіть при -18

03.02.2026 15:03

У Житомирі мінус 18. На вулиці Михайлівській, 11 — прорив зовнішньої тепломережі. Тут, просто неба, у крижаному повітрі працює бригада КП «Житомиртеплокомуненерго».

Руки мерзнуть миттєво — метал інструментів холодний, як лід.

На об’єкті — бригада з восьми фахівців. Кожен знає свою ділянку роботи, бо в таких умовах немає права на зайві рухи чи помилки.

«В аварійному режимі замінюємо ділянку труби. Для цього довелося злити воду з будинку. При такій температурі вода замерзає буквально на ходу — на фасаді утворилися обмерзлі брили льоду», — розповідає майстер дільниці №4 КП «Житомиртеплокомуненерго» Андрій Гуторович.

Справді, лід намерз шарами — там, де ще кілька хвилин тому текла вода, вже висять крижані нарости.

«Ми виріжемо пошкоджений шматок труби та встановимо новий. Плануємо, що всі роботи займуть до трьох годин», — додає майстер.

Майстер говорить, що навіть техніка при такій температурі ніби чинить опір: механізми запускаються повільніше, гідравліка реагує із затримкою… Та попри це робота не зупиняється ні на хвилину. Головне — щоб у домівках знову з’явилося тепло.

Житомирські новини