RSS
Понеділок, 2 березня 2026, 23:12
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Вже четвертий рік українці тримають оборону на всіх рубежах життя. Під звуки сирен, у нічних вибухах і тривозі буднів ворог намагається зламати нас ракетами й дронами, темрявою та холодом, тиском страху. Та Україна вистоїть, бо є речі, яких не вимкнути жодним ударом: людська гідність, взаємна підтримка, єдність і віра у перемогу.
24 лютого у Житомирі відбулися меморіальні заходи з нагоди четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Жителі області, представники органів влади, військовослужбовці, ветерани, родини полеглих Захисників зібралися, аби схилити голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави.
Заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський відкриття «Затишного дому» для сиріт та ветеранів війни у Житомирі.
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Одного разу в американського дипломата запитали: - Що таке чиновницька дипломатія? Американець відповів: - О! Це...

У Житомирі на прибиранні міста «відмили» понад 1,4 млн грн

30.07.2024 11:19

Новини Житомира - Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно депутата-організатора злочинної групи та спільників за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем і шахрайства, вчинених в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану, а також складання і використання підроблених офіційних документів та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 190, ч. ч. 3, 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 366 КК України).

Як повідомлялося раніше, організував розкрадання бюджетних коштів депутат Житомирської міськради (обирався від забороненої партії ОПЗЖ), керівник комунального підприємства.


У спільники залучив трьох своїх підлеглих та друга-підприємця. Бюджетні кошти «відмивали» на прибиранні та вивезенні побутового сміття у місті.


Так, обвинувачені оголосили тендер на закупівлю робіт, самі ж для участі підготували документи з недостовірною інформацією. У такий спосіб підрядником став друг-підприємець зі стоматологічної сфери, у якого «на папері» з’явилася спецтехніка та фахівці-комунальники.


Тому реально прибирали та вивозили сміття, за вказівкою керівника, штатні працівники КП. Однак у звітних документах про виконані роботи ділки зазначили підставного підрядника. Йому ж і перераховано з бюджету понад 600 тис грн, які особисто з банківського рахунку зняв депутат.


Згодом ОЗГ провернула аналогічну аферу, з підрядником-«стоматологом». Він уклав договір з іншим КП та зобов’язався підмітати тротуари. Попри те, що роботи виконали «ліві» працівники, у документах зазначили «офіційного» підрядника, якому перераховано понад 800 тис грн.


Унаслідок оборудок злочинне угруповання протягом шести місяців 2022 року заволоділо бюджетними коштами на суму понад 1,4 млн грн.


Наразі накладено арешт на майно фігурантів, зокрема, вилучені під час обшуку майже 500 тис грн у різних національних валютах, дві земельні ділянки, квартиру, частину будинку, три автомобілі, мотоцикл та частку у статутному капіталі.


Прокурором заявлено клопотання про стягнення з обвинувачених 1,4 млн грн заподіяної шкоди.


Стосовно підприємця, у зв’язку з оголошенням у розшук, проводилося спеціальне досудове розслідування.


Слідство та оперативний супровід здійснювало Управління СБУ в Житомирській області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Житомирські новини
Теги: