RSS
Четвер, 28 березня 2024, 19:38
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

У Житомирі судитимуть тріо «дачників-амфетамінщиків», яке організувала 33-річна жінка

29.06.2022 18:42

Новини Житомира - Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно злочинного угруповання за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення прекурсорів для виготовлення психотропних речовин, організації місць для їх незаконного виготовлення, незаконного виготовлення, збуту психотропних речовин, а також використання коштів, здобутих від незаконного обігу психотропних речовин та прекурсорів, з метою продовження цієї незаконної діяльності (ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 317, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 306 КК України).


Як повідомлялося раніше, злочинне угруповання, залучивши ще двох своїх знайомих, організувала 33-річна житомирянка, яка фактично перебувала на умовному покаранні за збут психотропних речовин.


Свій наркобізнес, з метою дотримання конспірації, розмістили подалі від міста, у дачних будинках, обладнавши приміщення відповідним інвентарем та інструментами. Туди ж доставляли закуплені прекурсори та інші компоненти для виготовлення психотропних речовин. Кожному співучаснику завдання визначала організаторка. Вона ж розпоряджалася і виручкою: частину грошей спрямовувала на закупку компонентів (хімреактивів, прекурсоврів), частину - на власні потреби.


Під час обшуку у «дачників-амфетамінщиків» вилучили понад 150 г амфетаміну, обладнання для виготовлення і фасування, чорнові записи, гроші.


За даними слідства, злочинне угруповання неодноразово виготовляло та збувало значну кількість психотропних речовин. Потужність «виробництва» сягала до одного кілограма у місяць, продаж якого на «чорному ринку» становив понад 200 тис. грн.


Усім фігурантам справи обрано запобіжні заходи, зокрема, організаторці та одному учаснику – тримання під вартою, ще одному – цілодобовий домашній арешт.


Також накладено арешт на майно обвинувачених (автомобіль, банківські картки, мобільні телефони).


Викрито злочинні дії угруповання прокуратурою спільно з Управлінням СБ України в області та Головним управлінням Нацполіції в області, яке проводило досудове розслідування.

Житомирські новини