RSS
Неділя, 22 лютого 2026, 09:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
20 лютого в Україні віддають шану Героям Небесної Сотні — людям, чия громадянська мужність, самопожертва та незламність стали моральним орієнтиром для всієї країни. Вони стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та європейського вибору України, назавжди змінивши перебіг нашої історії.
На Житомирщині триває підготовка громадян до національного спротиву. Від початку цього року 90 громадян вже пройшли таку подготовку, а нині триває підготовка чергової групи слухачів двотижневого курсу з ДУ Держгеокадастру у Житомирській області.
Сьогодні, 06 лютого, у Житомирі розпочав роботу Центр допомоги херсонцям «Вільні разом». Це 12-й гуманітарний осередок у всеукраїнській мережі, створеній за ініціативи Херсонської обласної військової адміністрації для підтримки жителів, які постраждали від війни та були змушені залишити свої домівки.
Житомирщина знову демонструє, як працює справжнє партнерство, коли підтримка вимірюється не словами, а конкретними рішеннями. 5 лютого в Овручі ключі від нових квартир отримали 36 родин внутрішньо переміщених осіб, які через війну були змушені залишити свої домівки.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Заходить житомирянка в рибальський магазин та запитує продавців. - Скажіть будь ласка, у вас вудки для лову риби є? -...

В Сумской области житомирянин убил изверга, избивавшего свою жену

07.06.2014 19:57

В Шостке милиционеры установили личность 42-летнего жителя Житомирской области, которого подозревают в избиении 49-летнего жителя Шостки. Пострадавший скончался в больнице через несколько дней, а задержанный мужчина рассказал, что пытался защитить женщину от изверга, который бил ее прямо на улице.

В милицию поступило сообщение из больницы, что к ним был доставлен 49-летний мужчина в состоянии алкогольного опьянения, с закрытой черепно-мозговой травмой и тупой травмой живота. За несколько дней он умер в больнице, успев рассказать врачам, что травмы получил по собственной неосторожности. Но во время проверки, сотрудники милиции выяснили, что к полученных телесных повреждений умершего «приложил» руку 42-летний житель Житомирской области.

Как установили правоохранители, в тот день пострадавший находился изрядно выпившие. Поссорился со своей женой и начал ее «воспитывать» кулаками прямо на улице. Это увидел прохожий решил защитить женщину. Но пьяный посоветовал ему не вмешиваться в семейные отношения и послал его подальше. Между мужчинами разгорелась словесная ссора, во время которой прохожий несколько раз ударил оппонента. Тот упал и больше не поднялся. «Скорую помощь» ему вызвали уже прохожие.

Задержали мужчину в Житомире, где его разыскивали местные правоохранители за совершение преступлений против личности. Он признался в содеянном оправдываясь, что лишь хотел защитить женщину, но не рассчитал свои силы.

Сегодня в отношении задержанного открыто уголовное производство по признакам ч.2 ст.121 Уголовного кодекса Украины. За умышленное тяжкое телесное повреждение, повлекшее смерть потерпевшего, ему грозит от семи до десяти лет лишения свободы. Конечно, суд будет учитывать обстоятельства при которых было совершено это преступление.

Читайте еще:В Житомирской области - зверское убийство!

 

Житомирські новини
Теги: