RSS
Субота, 20 липня 2024, 08:48
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Cидить місцевий чиновник у ресторані в центрі міста, сумний такий, голову руками підпирає. Перед ним на столі стоїть...

Житомир виділив Херсонській громаді 1 млн грн допомоги з місцевого бюджету

06.06.2023 17:53

Новини Житомира - Депутати Житомирської міської ради зібралися на позачергове засідання сесії аби підтримати Херсонську громаду, яка постраждала від підриву росіянами Каховської ГЕС

Херсонській громаді виділили 1 мільйон гривень допомоги з місцевого бюджету. Також громада Херсона отримає 80 мотопомп від благодійного фонду і потужний насос від КП «Житомирводоканал».

«Після підриву росіянами Каховської ГЕС цієї ночі, ми вже зранку почали відпрацьовувати, чим можемо допомогти.

З керівниками ОВА, Асоціацією Міст проговорили потреби. Перш за все їм потрібні мотопопми: як великі, так і малі. Ми знайшли 80 штук. Але за законодавством ми не можемо їх купувати з місцевого бюджету. Тому ми знайшли благодійні фонди, які готові придбати мотопомпи. І вже завтра 80 помп від Житомира їдуть на Херсонщину. В громади, які того потребують», — сказав міський голова.

Сергій Сухомлин закликав бізнес міста долучитися до допомоги у частині придбання гумових човнів.

«Є також велика потреба в гумових човнах. Знову ж, закупити їх у великих кількостях ми не можемо за бюджетні кошти.

Для пересування по селах, для евакуації людей вони необхідні!

Звертаюсь до бізнесу, хто може, допомогти і закупити човни для людей», — додав міський голова.

Від завтра фахівці КП «Житомирводоканал» доправлять на Херсонську громаду потужний насос, який допоможе у роботі колегам Херсонщини. Агрегат здатний перекачувати до 2 000 кубів за годину. Його свого часу придбали для підприємства, аби перекачувати воду до водосховища.

Також громаді Херсона передадуть 120-кіловатний генератор, питну воду та продукти харчування, які отримав Житомир від міст-партнерів та побратимів.

Житомирські новини