RSS
Понеділок, 1 червня 2020, 15:14
Суспільно-інформаційний ресурс громади
У салоні перебувало п’ятеро осіб. Для проведення слідчих дій їх доставляють у поліцію Київської області.
За попередніми підрахунками спеціалістів, за час роботи конверту у 2019-2020 роках через нього пройшло понад 200 мільйонів гривень.
Окремо Голова Служби безпеки ознайомився з рівнем матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного управління та умовами роботи в ньому. 
Діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого займалися збутом наркотиків і психотропів, блокувала Служба безпеки на Житомирщині. 
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Житомирский десантник с перебитыми ногами вывез из-под обстрела на БТРе раненого командира и боевых товарищей

07.08.2014 22:38

Житомирські новини - Житомирянину Юрию Весельскому всего 20 лет. Сегодня он уже является настоящим Героем. Указом Президента Украины 3 августа 2014 солдат Весельский награжден орденом «За мужество» III степени.

На восток нашей страны для участия в АТО десантник из Житомира попал еще в начале апреля. Защищая суверенитет и освобождая Донбасс от пророссийских террористов и бандитов механик-водитель БТР-80 провел в боях два с половиной месяца.

22 июня он вместе с военнослужащими 4 роты 95 воздушно-десантной бригады колонной сопровождал боевую технику, когда из засады террористы начали плотный гранатометный обстрел. Бронетранспортер, водителем которого был Юрий, принял на себя первый удар из РПГ. В пылу боя солдат даже не обратил внимания на боль - он знал только одно: чтобы спасти жизнь товарищей, машину необходимо немедленно выводить из-под обстрела. На грани жизни и смерти солдат вывел технику, спас раненого командира, и успел себе на ранения наложить жгут.

Однако правую ногу ему спасти не удалось, она была ампутирована. За левую врачи борются вот уже второй месяц подряд. Однако чтобы помочь десантнику стать на ноги, требуется длительное и серьезное лечение за рубежом и протез. Это стоит 100 тысяч евро, что для матери Юрия, воспитательницы детского сада, и отца-военного, который тоже сейчас принимает участие в антитеррористической операции, сумма неподъемная. Кроме парня в семье растет еще двое школьников. 

Герой - а этот двадцатилетний парень совершил настоящий подвиг - нуждается в поддержке. Даже самая маленькая помощь со стороны каждого неравнодушного может быть полезной и поможет десантнику выздороветь!

Житомирські новини