RSS
Середа, 16 січня 2019, 22:06
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Під час засідання Ради регіонального розвитку результати 4 років децентралізації на прикладі конкретних громад.
«Нова українська школа – це та реформа, яка спрямована на майбутнє, це реформа, викликана сьогоденням. І наше завдання ,як влади, - зробити все можливе для її успішної реалізації». – зазначив Володимир Ширма під час вручення техніки.
іменинники

Балюрко Віктор Степанович - Житомирська область, Україна. Чиновник, політик, депутат обласної ради

Микола Череднік
Бюджет участі без участі

Бюджет участі, або партисипативний бюджет, прийшов до нас із ЄС. Років п’ять тому про подібну ...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- У кожного чоловіка є три види одягу: 1. На вихід. 2. Домашняя. 3. Домашня, в якій можна збігати до магазину.

Житомирский десантник с перебитыми ногами вывез из-под обстрела на БТРе раненого командира и боевых товарищей

07.08.2014 22:38

Житомирські новини - Житомирянину Юрию Весельскому всего 20 лет. Сегодня он уже является настоящим Героем. Указом Президента Украины 3 августа 2014 солдат Весельский награжден орденом «За мужество» III степени.

На восток нашей страны для участия в АТО десантник из Житомира попал еще в начале апреля. Защищая суверенитет и освобождая Донбасс от пророссийских террористов и бандитов механик-водитель БТР-80 провел в боях два с половиной месяца.

22 июня он вместе с военнослужащими 4 роты 95 воздушно-десантной бригады колонной сопровождал боевую технику, когда из засады террористы начали плотный гранатометный обстрел. Бронетранспортер, водителем которого был Юрий, принял на себя первый удар из РПГ. В пылу боя солдат даже не обратил внимания на боль - он знал только одно: чтобы спасти жизнь товарищей, машину необходимо немедленно выводить из-под обстрела. На грани жизни и смерти солдат вывел технику, спас раненого командира, и успел себе на ранения наложить жгут.

Однако правую ногу ему спасти не удалось, она была ампутирована. За левую врачи борются вот уже второй месяц подряд. Однако чтобы помочь десантнику стать на ноги, требуется длительное и серьезное лечение за рубежом и протез. Это стоит 100 тысяч евро, что для матери Юрия, воспитательницы детского сада, и отца-военного, который тоже сейчас принимает участие в антитеррористической операции, сумма неподъемная. Кроме парня в семье растет еще двое школьников. 

Герой - а этот двадцатилетний парень совершил настоящий подвиг - нуждается в поддержке. Даже самая маленькая помощь со стороны каждого неравнодушного может быть полезной и поможет десантнику выздороветь!

Житомирські новини