RSS
Четвер, 11 грудня 2025, 13:21
Суспільно-інформаційний ресурс громади
08 грудня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у XLII Генеральній асамблеї НОК України, під час якої було підбито підсумки роботи за 2025 рік та визначено ключові завдання на наступний період.
Сьогодні, 05 грудня, у Міжнародний день волонтера в Житомирі відбулися урочистості з нагоди вшанування волонтерів Житомирської області.
Сьогодні, 01 грудня, на Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам, які віддали своє життя за нашу свободу, державу та майбутнє. У заході взяли участь начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними орнганами Олександр Федько.
Президент України Володимир Зеленський нагородив відзнакою «Майбутнє України» двох школярів із Житомирщини: Онищука Максима та Марченка Нікіту. Обидва хлопці навчаються у Неділищенській гімназії Барашівської сільської ради.
Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- В Житомирі судять чоловіка, який у парку Гагаріна пограбував спортсменів. Розкажіть, підсудний, як ви здійснили...

Фининспекторы обнаружили потерь на 3,6 млн грн во время ревизии Управление Главного Каховского магистрального канала

03.07.2015 11:47

Херсонская область, новости - Во время плановой ревизии финансово-хозяйственной деятельности Управления Главного Каховского магистрального канала Госводагентства Украины специалисты Госфининспекции в Херсонской области выявили нарушения, которые привели к потерям финансовых ресурсов, на общую сумму более 3,6 млн грн. Контрольное мероприятие охватило период с января 2013 по апрель 2015 года.

В частности, управление недополучило доходов на сумму 605 тыс. грн тому, что вопреки законодательству КП «Облводоканал» Запорожского областного совета собственной насосной станцией безвозмездно осуществляло забор воды из канала. Кроме того, упомянутое коммунальное предприятие не компенсировало управлению расходов по оплаченную электроэнергию на сумму почти 3 млн грн.

Также должностные лица управления по завышенной стоимости оплатили строительные работы и своевременно не обратились в суд о принудительном взыскании средств с должников.

За несоблюдение законодательства на должностных лиц управления составлено 4 протокола об административном правонарушении.

О результатах ревизии проинформирована правоохранительный орган.

Житомирские новости

Житомирські новини
Теги: