RSS
Субота, 19 вересня 2020, 18:27
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького
Голова обласної ради Володимир Ширма занедужав на COVID-19. Про це очільник депутатського корпусу повідомив 14 вересня на Facebook-сторінці.
10 вересня поліцейські Житомирського відділу за участі спецпризначенців ГУНП припинили функціонування нелегального грального закладу, розташованого по вул. Театральній в обласному центрі. Триває досудове розслідування.
На сайті організації опубліковано відкритий лист до Президента щодо захисту конституційних прав громад, у якому йдеться:
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В Житомирі на вулиці Михайлівській чутки доходять швидше, ніж SMS... 

Крупные лесные пожары на Житомирщине локализованы

09.04.2020 15:33

Житомирские новости - По состоянию на 9 апреля на Житомирщине все крупные лесные пожары локализованы. Однако лесная охрана продолжает находиться в местах возгораний и контролировать, потому что от порывов ветра огонь может вспыхивать снова.

 

Об этом сообщает Житомирское областное управление лесного и охотничьего хозяйства.

 

Напомним, что масштабные лесные пожары возникли в Народичском, Лугинском и Белокоровицкий лесхозах 3 апреля. Поэтому седьмой день спасатели тушили огонь в невероятно сложных условиях. За это время огнем пройдено тысячи гектаров лесных и нелесных площадей.

 

На их локализации задействовали 1,5 тыс. Человек лесной охраны и 223 спасатели, более 170 единиц пожарной и приспособленной техники государственных лесохозяйственных предприятий и 53 единицы пожарной техники Управление ДСНС в Житомирской области.

 

К тушению в Народичском спецлисгосп привлекалась авиация, на помощь пришли и соседние гослесхозы - отправили работников предприятий и пожарную технику. Вместе с тем, лесхозы остановили работу отдельных цехов переработки древесины, работники этих подразделений также участвовали в тушении.

 

За прошедшие сутки в гослесфонда области произошло 39 случаев больших и малых пожаров. В их ликвидации было задействовано почти 400 человек лесной охраны и 70 единиц техники. Благодаря их действиям, все ячейки были ликвидированы в течение 2-3 часов.

 

Лесная охрана Овручского лесхоза ликвидировала 5 возгораний вдоль железнодорожного пути. Работники Житомирского и Лугинского спецлисгосп тушили поля, граничащих с лесом, словечанци тушили болото, из которого тоже огонь мог распространиться на лесные массивы

 

Лесоводы Овручского спецлисгосп отражали огонь, который распространялся с территории Беларуси.

 

Пожарная ситуация в лесах области остается крайне сложной, особенно на лесных участках, прилегающих к сенокосов, пастбищ, полей, торфяников, автомобильных и железнодорожных путей.

 

Поэтому лесоводы настойчиво просят жителей нашей области быть осмотрительными и осторожными и воздержаться от любого разведения огня во дворах, огородах, пастбищах, вдоль дорог и тому подобное.

Житомирські новини
Теги: