RSS
Понеділок, 21 квітня 2025, 00:45
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Відбулася 26-та сесія, де ключовим стало затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку за 2024 рік. Попри війну, минулого року вдалося спрямувати 3,5 млрд грн на оборону та ЗСУ, збудувати фортифікації (понад 2 млрд грн), передати тисячі дронів та сотні авто, укріпити критичну інфраструктуру, підтримати ветеранів, залучити 1,8 млрд грн міжнародної допомоги та забезпечити зростання експорту на 45%. Значні кошти інвестовано в медицину та освіту.
На Житомирщині відбулося виїзне засідання комітетів Верховної Ради. Начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко обговорив з народними депутатами наставництво — важливу форму підтримки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це можливість для дитини мати поруч дорослого друга й порадника, особливо перед виходом у самостійне життя. Під час діалогу напрацювали низку рішень, які дозволять зробити механізм наставництва простим, зрозумілим і безпечним.
Сьогодні, 04 квітня, у Житомирській ОВА відбулася нарада щодо реалізації державної Стратегії ветеранської політики. Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, разом з Міністром у справах ветеранів України Наталією Калмиковою, народними депутатами, а також керівниками громад і районів обговорили найбільш актуальні питання, від яких сьогодні залежить активне та повноцінне життя наших ветеранів.
Сьогодні, 02 квітня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та Начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Андрій Слюсаренко підписали меморандум про співпрацю між установами. Цей документ стане ще одним важливим кроком до зміцнення нашої обороноздатності та безпеки.
іменинники

 Оніщук Олександр Васильович

Дмитро Погреблян
І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення світла, українці не опускають руки та продовжують ходити на роботу, працювати.

І навіть незважаючи на постійні обстріли ворога по енергетичній структурі та постійні відключення св...

Олена Рибчинська
На межі демографічної катастрофи

    Українці масово вивозять дітей з країни. За словами директора однієї з дистанційн...

Віктор Сахно
Чи можливе завершення російської агресії, шляхом дипломатичного тиску на рф, який запроваджує Україна?

           Аналізуючи події останніх днів, саме цим зараз активно займ...

Сергій Кузьміних
Хто вийде переможцем: армія чи ухилянти?!

Чи існує в Україні чесна журналістика? На щастя, ще досі існує. Ми знаємо приклади справжніх профі, ...

Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Крутов здатний виконувати найскладніші державні завдання

14.04.2014 14:57

Спільнота промисловці і підприємців, сфери національної безпеки та оборони вітає призначення Василя Крутова першим заступником голови СБУ та головою антитерористичного центру при СБУ/

 

Це професіонал та патріот високої планки, який конкретними справами довів свою здатність  виконувати найскладніші державні завдання. Такої думки голова парламентського об’єднання  «Економічний розвиток», президент УСПП Анатолій Кінах.

 

«Василь Крутов був моїм першим заступником – заступником секретаря в Раді національної безпеки і оборони України, і тоді я переконався в його глибокій порядності, професіоналізмі, здатності до роботи будь-якої складності: від найвагомішого інтелектуального  внеску у підготовку Стратегії національної безпеки до успішного, по суті, керування  звільненням  українських моряків з судна Фаїна від сомалійських піратів. Переконаний, він гідно прийме виклик часу – докладе величезних зусиль з стабілізації  загрозливої ситуації у східних областях України, зуміє проводити операції з забезпечення правопорядку максимально виваженим чином», – наголошує голова парламентського об’єднання.

 

На його думку, дії на сході України з захоплення озброєними особами та сепаратистськими групами міліцейських дільниць, адміністративних будівель, залякування мирного населення мають терористичний характер з ознаками  військової операції,  вони  повинні належним чином оцінюватися та припинятися. Крім того, «зброя» Антитерористичного центру – співпраця з представниками міжнародних організацій, в тому числі з місією ОБСЕ, яка нині працює в Україні і бере учать в активному спостеріганні за подіями.

 

До речі, генерал-лейтенанта Служби безпеки України В.В. Крутова називають «легендою спецпідрозділу «Альфа», оскільки саме він причетний до її створення у 90-ті роки. За його участі проведені сотні оперативно-бойових операцій та спеціальних заходів. В 2003 р. він заснував і очолив Міжнародну громадську організацію «Міжнародна антитерористична єдність», що є єдиним від України учасником форуму недержавних організацій Ради Європи. В.В.Крутов є активним учасником створення системи недержавної корпоративної безпеки бізнесу, яка вже кілька років реалізується в УСПП. Він  кандидат педагогічних наук, доктор юридичних наук, професор.

Житомирські новини
Теги: