RSS
Четвер, 13 серпня 2020, 03:52
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- В одній зі шкіл Житомира: «УРА! Канікули!» - кричали вчителя. І, підкидуючи у повітря порфтелі та збиваючи на своєму...

Перед началом навигационного периода пограничный отряд информирует

09.04.2020 14:25

Житомирские новости - Регламентированы требования Постановления Правительства от 27.07.1998 года № 1147 "О пограничном режиме", по выполнению гражданами норм и порядка пребывания в контролируемых пограничных районах и пограничной полосе, а также выход на воду маломерных плавсредств не остается без внимания персонала Житомирского пограничного отряда.

Незадолго до открытия навигационного периода напоминаем гражданам о соблюдении требований пограничного режима в части использования и хранения плавсредств в приграничье. Обращаем особое внимание граждан, о порядке выхода плавсредств на воду. Одним из основных требований является выпуск маломерных судов, других плавсредств во внутренние воды Украины, осуществляется администрацией объектов базирования после надлежащего оформления в соответствии с определенными инструкциями по обязательным не позднее чем за один час до выхода, информирование соответствующих подразделений Госпогранслужбы Украина. Наряду с этим администрация объекта обязана вести обязательный учет маломерных судов и других плавсредств. Эксплуатация объектов базирования всех форм собственности и выпуск из них маломерных судов и других плавсредств без наличия администраций объектов базирования запрещается. Любая деятельность по посадке и высадки пассажиров, погрузки и разгрузки товаров вне объектами базирования запрещается. Во время плавания и пребывания судов на воде запрещается их подход к иностранным и украинских судов заграничного следования.
Постановление КМУ также определяет порядок хранения и перемещения маломерных плавсредств в контролируемых пограничных районах.
Государственная пограничная служба, организация, которая эффективно внедряет инновации в противодействии правонарушениям на границе предостерегает, что лица за нарушение законодательства Украины нести заслуженную ответственность.
Добавим, что в контролируемых пограничных районов относится Иванковский и Полесский районы Киевской области, а также Народицкий, Овручский и Олевский районы Житомирщины.

Житомирські новини
Теги: