RSS
Понеділок, 21 червня 2021, 11:10
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Під видом працевлаштування на своєму підприємстві легалізовував перебування іноземців в Україні, беручи з них гроші – жителю Житомира повідомлено про підозру
Попередньо, водій автомобіля ВАЗ-21013, 31-річний житель району, рухаючись автошляхом, не впорався з керування, з’їхав у кювет, де автомобіль перекинувся.
Вручення ключів від нових автомобілів відбулося в обласному центрі 25 травня під час урочистої презентації всеукраїнського безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади». 
Держекоінспекція під час перевірки підтвердила факт розміщення стихійного звалища твердих побутових відходів у Брусилові Житомирської області, який був зафіксований на супутникових знімках. 
іменинники

Сухомлин Сергій Іванович - Житомирська область, бізнесмен, політик, депутат, громадський діяч

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
На виконання доручення Президента України, у понеділок, 11 січня, під час наради з керівництвом Міненерго, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП, Оператором ГТС та представниками Офісу Президента було напрацьовано два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи на газ для населення. Перший підхід передбачає формування тарифів на газ за формулою “ціна на європейських хабах “мінус” транспортування газу до України”, який пропонує Міністерство енергетики. Крім того, пропонується тимчасово обмежити маржу для газопостачальників. Очікуваний результат: суттєве зниження тарифів і нівелювання спроб спекулянтів зберегти надприбутки в умовах формування нових європейських правил.
Посміхнись  
- Наші депутати - це люди, які за наші з Вами гроші крадуть наші з Вами гроші

Перед началом навигационного периода пограничный отряд информирует

09.04.2020 14:25

Житомирские новости - Регламентированы требования Постановления Правительства от 27.07.1998 года № 1147 "О пограничном режиме", по выполнению гражданами норм и порядка пребывания в контролируемых пограничных районах и пограничной полосе, а также выход на воду маломерных плавсредств не остается без внимания персонала Житомирского пограничного отряда.

Незадолго до открытия навигационного периода напоминаем гражданам о соблюдении требований пограничного режима в части использования и хранения плавсредств в приграничье. Обращаем особое внимание граждан, о порядке выхода плавсредств на воду. Одним из основных требований является выпуск маломерных судов, других плавсредств во внутренние воды Украины, осуществляется администрацией объектов базирования после надлежащего оформления в соответствии с определенными инструкциями по обязательным не позднее чем за один час до выхода, информирование соответствующих подразделений Госпогранслужбы Украина. Наряду с этим администрация объекта обязана вести обязательный учет маломерных судов и других плавсредств. Эксплуатация объектов базирования всех форм собственности и выпуск из них маломерных судов и других плавсредств без наличия администраций объектов базирования запрещается. Любая деятельность по посадке и высадки пассажиров, погрузки и разгрузки товаров вне объектами базирования запрещается. Во время плавания и пребывания судов на воде запрещается их подход к иностранным и украинских судов заграничного следования.
Постановление КМУ также определяет порядок хранения и перемещения маломерных плавсредств в контролируемых пограничных районах.
Государственная пограничная служба, организация, которая эффективно внедряет инновации в противодействии правонарушениям на границе предостерегает, что лица за нарушение законодательства Украины нести заслуженную ответственность.
Добавим, что в контролируемых пограничных районов относится Иванковский и Полесский районы Киевской области, а также Народицкий, Овручский и Олевский районы Житомирщины.

Житомирські новини
Теги: