RSS
Субота, 15 серпня 2020, 10:15
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Служба безпеки України блокувала масштабне виготовлення та реалізацію контрафактної підакцизної тютюнової продукції. Щомісяця зловмисники збували цигарок на понад 10 мільйонів гривень.
31 липня у Новограді-Волинському начальник ГУНП Юрій Олійник поспілкувався з журналістами місцевих мас-медіа щодо загальної ситуації у місті й районі та актуальних питань у забезпеченні правопорядку і безпеки.
30 липня уночі рейдова група Головного управління Нацполіції Житомирщини затримала три вантажівки, що перевозили сміття без належної супровідної документації. 
Про це заявив керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук в ефірі ТРК «Союз-ТВ».
іменинники

Пухтаєвич Михайло Георгійович - Житомирська область. Політик, бізнесмен

Sergey Levickiy
А чому вже б не визначитись?

Абсолютно очевидно, що мир, суспільна злагода та стабільність в цілому, сьогодні, в епоху складної с...

Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Житомирські новини
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Юрій Опанасюк: Житомир – це моє місто, і я хочу, щоб воно було сучасним, комфортним і красивим!
Пріоритетним сценарієм має стати очне навчання у школах області, але за умови дотримання норм безпеки для учнів Таку думку в ефірі ТРК «Союз-ТВ» висловив представник команди «Слуга народу» у Житомирі, директор міської гуманітарної гімназії №23 Ігор Баранов. Він наголосив, що базова шкільна освіта має бути очною, а не дистанційною. І сьогодні епідеміологічна ситуація на Житомирщині сприяє тому, що наші діти таки зможуть вийти на навчання із 1 вересня. Але при цьому ми мусимо гарантувати їм, з одного боку – безпечну, а з другого – якісну освіту. Остаточне рішення про відкриття шкіл, за словами Баранова, буде ухвалено не раніше серпня. Сьогодні ж освітяни Житомирщини готуються до трьох сценаріїв.
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

За прошедшие сутки пожарными области ликвидировано 23 возгорания сухой растительности и еще 5 - мусор

13.04.2020 13:53

Житомирские новости - За прошедшие сутки в Житомирской области пожарными ликвидировано 23 возгорания сухой растительности, кустарников, камыша и т.п., которые возникали на открытых территориях. В общем огнем пройдено 43 га территории.

Так, в 13:02 отделение житомирских бойцов ДСНС привлекалось к тушению 4 га сухотравья, возникшее на поле близ с. Вишневое. Из-за теплой, сухой и ветреной погоды огонь быстро распространялся в сторону лесного насаждения и кладбища. В 16:10 пожар был ликвидирован. Огнем уничтожено сухостой и кустарники на площади 4 га. Спасателям удалось остановить огонь и не допустить его дальнейшего распространения на лес и кладбище.

Чуть позже житомирские спасатели ликвидировали пожар, который произошел в пределах с. Вертокиевка. Сообщение о возгорании камыша на болоте в Службу спасения «101» поступило в 16:20 от местного населения. По их словам выяснилось, что огонь из водоема грозит частным домовладениям. Пожар ликвидирован в 17:28. Усилиями бойцов ДСНС огонь был остановлен уже почти у самых зданий. В результате пожара уничтожено 1 га сухого камыша.

К тому же, за прошедшие сутки пожарные области 5 раз привлекались к тушению мусора на открытых территориях. В результате огнем пройдено еще более 0,5 га территории.

Также продолжается тушение торфяного пожара, произошедшего в 09:30 10 апреля на территории торфобрикетный завода Лугинского района на площади 31 га отдельными ячейками. По состоянию на 6:00 13 апреля остается ликвидировать возгорание на площади 22,1 га. К ликвидации чрезвычайного происшествия привлечены 6 отделений спасателей и 6 единиц пожарной и специальной техники.

Сейчас окончательные обстоятельства всех пожаров устанавливаются специалистами.

Спасатели призывают граждан неукоснительно соблюдать правила пожарной безопасности во время уборки приусадебных участков, а не выжигать сухостой и не разводить костер в ветреную погоду. В случае возникновения каких-либо чрезвычайных событий или ситуаций срочно обращайтесь в Службу спасения по телефону «101».

Житомирські новини
Теги: