RSS
Неділя, 5 липня 2020, 00:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
З 1 липня вступив у дію закон, яким запроваджено досудове розслідування кримінальних проступків у формі дізнання. Відтак у структурі Головного управлінні Нацполіції області було створено та розпочав роботу відповідний підрозділ.
Правоохоронці затримали військового згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на околиці Житомира після одержання обумовленої суми хабара.
18 червня, Житомирську область із робочою поїздкою відвідав Головний державний санітарний лікар України, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.
16 червня заступник голови НПУ Олексій Руденко представив нового керівника Головного управління Нацполіції в області Юрія Олійника.
Микола Череднік
Про вибори

Зовсім скоро закінчиться виборча кампанія. Дуже хочеться, щоб разом із нею закінчилася ера старої по...

Andrey Sobolev
Чи «доросли» Україна та українці до подвійного громадянства?

За Основним Законом нашої держави, в Україні для наших співгромадян закріплено принцип єдиного грома...

Мірон Степанюк
Международная организация InformNapalm бьет тревогу: Россия прямо угрожает независимости и суверенитету Беларуси

В белорусской службе международной организации InformNapalm заявляют, что независимость страны - под...

Irinka Belova
Чому Росія хоче звинуватити Україну в тиску на свободу слова

За роки війни на Сході Україна відчула гострий всебічний тиск агресора, спрямований на формування не...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Житомирські новини
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Житомиряне встретили День города под звуки милицейского орекстра

11:40 14.09.2014

Город Житомир отмечает свое 1130-летие. Музыкальные подарки для житомирян и гостей города устроили оркестр и ансамбль УМВД Украины в Житомирской области.

Приобщившись к общественно-художественного мероприятия «Мирный Житомир - единая страна», который проходил в городском парке культуры и отдыха им. Ю. Гагарина, музыканты в погонах подготовили для земляков национально-патриотические песни и музыкальные композиции. Свое выступление они начали с исполнения гимна Украины, мгновенно сплотив и детей, и взрослых.

А дальше зазвучали песни о славе и волю украинского народа, единство нашего государства.

При воспалительных мелодий и выступлений группы «Житомирский патруль» некоторые из зрителей не удержался и пустился в пляс.
 
Танцевальный коллектив при ансамбле УМВД Украины в Житомирской области исполнил национальные лирические и современные ритмичные композиции.

Общественный порядок и безопасность на улицах областного центра и в местах проведения массовых мероприятий в эти дни обеспечивают более 150 сотрудников милиции.

Поздравляем Житомир с величественным юбилеем. Пусть всегда царит мир на нашей земле!

Житомирські новини