RSS
Четвер, 21 лютого 2019, 17:47
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич уже не вперше у вихідні перевіряє хід робіт на об’єктах, які реконструюють в області. Адже впевнений, що виїзд на роботи без попередження – це найкращий технагляд для підрядників.
На Житомирщині голова міжрайонної медико-соціальної комісії вимагав та одержав від пацієнтки 4 тис грн хабара
Заступник міського голови закликала представників засобів масової інформації спільно з батьківською громадськістю, представниками влади запровадити дієвий контроль щодо якісного, безпечного і повноцінного харчування дітей.
Про діяльність КП «Житомирводоканал» у 2018 році і плани з модернізації підприємства на наступний рік розповів міський голова під час свого звіту 12 грудня.
Микола Череднік
​Про районні ради у Житомирі

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійснос...

Віктор Мельниченко
У Житомирі 3 тисячі вірян вшанували чудотворну Подільську ікону Божої Матері

Сьогодні православний світ святкує стрітення Володимирської ікони Пресвятої Богородиці. А кілька дні...

Сергій Пастух
Антифейк — ответ российской пропаганде о Мариуполе

«Самое обидное, что в информационной войне всегда проигрывает тот, кто говорит правду, он огра...

Andrey Sobolev
Росія може вдатися до провокацій на День незалежності України

Починаючи з 2014 року, на День незалежності України, Росія та підконтрольні їй бойовики, запекло обс...

Сергій Форест
Геннадий САВЧЕНКО: За прошлый год наша служба автомобильных дорог план выполнила полностью! ФОТО

Группа житомирских журналистов попыталась разобраться с состоянием дорог в регионе и встретилась с р...

Житомирські новини
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Микола Суслик: Про перші успіхи Житомирщини у впровадженні медичної реформи
Це питання назрівало давно. І через медіа, які без етики звертали увага на роботу депутаток, і через політичні дискусії в залі, і через невідповідність стандартам збалансованості певних рішень. Вінниця, Харків, Одеса, Хмельницький - одні з перших міст, які підхопили світовий тренд, а саме рівні можливості для всіх членів суспільства.
Будучи членом Всеукраїнської асоціації із паблік рілейшнс (UAPR), отримала в користування цікаву презентацію. Від сьогодні планую серій публікацій. Зокрема, темою сьогоднішньої обрала - "Мачо відходять в минуле". Мова йде не про дискотеки та кафе, а про державний сектор, політику, бізнес.
Посміхнись  
- Десь у Житомирі після чергових реформ уряду країни Дружина чоловікові: - Ти навіщо взяв новий пакетик з чаєм? - У старого вже...

Дружина загиблого героя Ольга Мазур: «Я хочу, щоб мій чоловік був живим»

26.08.2015 09:24

У День незалежності України Голова обласної організації політичної партії «УКРОП» на Житомирщині Тетяна Пашкевич відвідала родину Мазур Ольги. Вона виховує сама двох дітей: Миколу - 13 років та Вікторію – 7 років. Тепер вони розділяють велике горе, адже втратили найдорожчого чоловіка і татка, який, ризикуючи власним життям, воював на Сході країни.

Хочеться, хоч чимось допомогти цій родині, тому Тетяна Пашкевич підтримала морально (адже розуміє, яка велика біль втрати: у юному віці залишилась сиротою, а нещодавно поховала родича, який загинув на передовій, залишивши троє діток). Вона подарувала дітям солодощі, іграшки та шкільні приладдя. В очах Ольги – туга та біль, але вона усміхається, коли дивиться на своїх дітей й дякує за увагу.

- Скажіть будь ласка чи допомагає Вам держава?
Ми стоїмо в черзі на отримання квартири, але мені здається, що це ще не скоро буде. Мій чоловік доки ще був живим стояв у черзі 20 років, адже він військовослужбовець, але так і не отримав. Тепер я стала на чергу, адже сподіваємося жити не в гуртожитку, а мати окреме комфортне житло. Все чого мені хочеться, щоб мій чоловік був живим і поруч з нами, а для щастя більше нічого не треба.

- Чи підтримують Вас близькі?
Так, зараз дуже потрібна моральна та духовна підтримка. Я проживаю у гуртожитку, у нас дуже хороші та привітні сусіди, тому вони допомагають нам чим тільки можуть. Але, напевно, ми ніколи не зможемо змиритися з непоправною втратою люблячого чоловіка і батька, нашого захисника і Героя.

- Скільки років було Вашому чоловіку, коли він загинув?
25 серпня у Сергія було б день народження та він святкував би своє 36-річчя. Доля вирішила по-іншому, він не дожив 7 місяців.

- Хто з дітей більше схожий на чоловіка?
Менша донечка Віка, вона і по характеру, і по зовнішності схожа на нього. Дітей він любив однаково, але у ній він бачив себе.

- У неї така гарна військова спідничка, видно що справжня патріотка.
До речі цю спідничку їй купив батько, вона дуже йому сподобалася. Для Віки вона є улюбленою.

- Чи вистачає коштів Вам на проживання?
Я стараюся, щоб нам їх вистачало, але дуже важко з цими цінами. Скоро дітям потрібно йти у школу, треба їх одягнути та взути. Я намагаюся прикласти максимум зусиль, щоб вони не були обділені у чомусь.

- Що хотіли б сказати чи побажати?
Все чого я хочу, щоб у нашій країні був мир, щоб усі посміхалися не дивлячись на все, що відбувається навколо та йшли тільки вперед, адже нам є для кого жити – це наші діти, наше майбутнє.

Ольга Багінська

Житомирські новини