RSS
Вівторок, 5 грудня 2023, 11:11
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Сьогодні на мадайнчику офіційного медіацентру Житомирської обласної військової адміністрації відбулася презентація центру захисту дітей-постраждалих від насильства, який буде працювати за моделлю Барнахус.
Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Ігор Переверзев
Депутат Оліївської громади організовано намагається повалити діючу владу

В Оліївській територіальній громаді депутатом Борисом Ткаченком створено групу депутатів "За розвито...

Andrey Sobolev
Впровадження державної мови, як засіб формування національної свідомості українського суспільства

Єдина державна (офіційна) мова має виступати виключно об’єднуючим чинником. Мова - не лише за...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- Житомирянка пообіцяла зробити сюрприз свому коханому та сину. Каже, відверніться і рахуйте до 30... Відвернулися, порахували,...

Муженко Віктор Миколайович

Народився 10 жовтня 1961 року у с. Виступовичі Овруцького району Житомирської області.

У 1983 році закінчив Ленінградське вище загальновійськове училище.

Офіцерську службу розпочав у 1983 році командиром мотострілецького взводу у Закавказькому військовому окрузі.

З 1984 по 1986 рік — командир мотострілецького взводу, командир мотострілецької роти в Закавказькому військовому окрузі.

З 1986 по 1992 рік проходив службу на посадах командира мотострілецького батальйону.

У 1992 — 1993 роках — офіцер відділу бойової і морально-психологічної підготовки, старший офіцер групи відділу бойової і морально-психологічної підготовки танкової армії Прикарпатського військового округу.

З 1993 по 1994 рік проходив службу на посаді старшого офіцера відділення тактичної підготовки відділу бойової підготовки танкової армії Прикарпатського військового округу.

У 1996 році закінчив Академію Збройних Сил України, після чого призначений на посаду начальника штабу — заступника командира полку танкової армії Прикарпатського військового округу.

З 1996 по 2000 рік проходив службу на посаді командира полку.

У 2000 — 2003 роках — начальник штабу — заступник командира дивізії Північного оперативного командування.

З квітня 2003 року по липень 2004 року проходив службу на посаді начальника штабу — першого заступника командира механізованої бригади Українського миротворчого контингенту багатонаціональних сил зі створення умов стабільності та безпеки в Республіці Ірак.

У 2005 році закінчив факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національної академії оборони України. По завершенні навчання був призначений на посаду заступника начальника штабу армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

З 2005 по 2010 рік — на посадах заступника командира корпусу, начальника штабу — першого заступника командира армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

У 2010 — 2012 роках обіймав посаду командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

Наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 10 травня 2012 року № 358 призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Нагороджений орденом Данила Галицького, багатьма медалями і нагородами.

Одружений, має сина та доньку.

Житомирські новини