RSS
П'ятниця, 29 березня 2024, 15:35
Суспільно-інформаційний ресурс громади
Фахівці ДСНС та ювенали не припиняють проведення профілактичної роботи, що спрямована на запобігання нещасним випадкам на водоймах у зимовий період.
Житомирщина разом з усією країною допомагає жителям Херсонщини, які опинилися під загрозою через терористичний акт росіян на Каховський ГЕС.
Символічно, що це відбулося саме в Овручі, адже ця громада найбільше постраждала від російських бомбардувань.
Хлопці та дівчата навчаються у ліцеї № 28. З ними також друг з ліцею № 16. Разом вони влаштували імпровізований блокпост, на якому збирають кошти на допомогу нашим захисникам.
Віктор Третяк
Погляд на ситуацію з мобілізацією очима співробітника ТЦК

Усі канали та пабліки зараз тільки й роблять, що розповідають про свавілля військкомів, про те, як ч...

Anton Reshetnyuk
ПАМ’ЯТАТИ, РОЗУМІТИ І ПЕРЕМАГАТИ!

Вже  за  тиждень на календарі замайорить дата, яка у свідомості багатьох поколінь українці...

Вектор Читача
Бібліотекар. Книжка. Подія

Шановні друзі! Цьогоріч Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва святкуватиме свій 85-річ...

Віктор Мельниченко
Сесія Новогуйвинської ради, попри перешкоди, прийняла ряд важливих для громади рішень

Чергове засідання сесії Новогувинської селищної ради пройшло на підвищених тонах. Частина депутатів ...

Житомирські новини
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Житомирський десатник розповів, з чого ефективніше знищувати ворожі повітряні цілі
Поліцейські пропонують долучитись усім охочим, у першу чергу студентській молоді, до превентивної роботи та підвищення правової обізнаності суспільства. Конкурс триватиме до 12 травня та має на меті створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв. Продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, псевдоволонтерство – найпопулярніші схеми, до яких вдаються ошуканти. Чи не щодня до поліції Житомирщини надходять повідомлення від потерпілих про те, що вони стали жертвою кіберзлочинців.
В Україні продовжено запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього контрнаступу та звільненні територій від ворога. Це бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. «З ворожою піхотою в нас розмова коротка. Тільки вони починають штурм – одразу отримують по зубах і бажання штурмувати наші позиції відпадає. Ми їх навіть іноді чекаємо. Але недооцінювати ворога не варто», — боєць бригади «Рубіж».
Посміхнись  
- - Ой, сіль розсипалася - це на сварку! - Кохана, а може якось обійдеться? - Ні, любий! Я вже налаштувалась

Чи будуть коростишівські АТОшники забезпечені земельними ділянками?

08.10.2016 22:46

Це одне з питань, що найбільш емоційно обговорювалось на дев’ятнадцятій (позачерговій) сесії Коростишівської міської ради сьомого скликаня, що відбулась 6 жовтня.

На пленарне засідання, що проходило під головуванням мера міста Івана Кохана, прибули 25 депутатів із 34 обраних. Участі в сесії не взяли раніше запрошені: голова районної ради Сергій Бондарчук та голова райдержадміністрацї Василь Купрійчук. Натомість, присутнім був депутат Житомирської обласної ради Микола Марчинський.

Під час сесії депутати активно спілкувалися між собою та громадськими активістами. Досить емоційно тривало обговорення питання «Про врегулювання земельних відносин на території міської ради згідно з чинним законодавством». Депутата  Ігоря Ленського обурило те, що мешканцям міста, які не відносяться до пільгових категорій, виділяли земельні ділянки. Він зауважив, що пешочергово мають забезпечуватися учасники АТО.  У відповідь, начальник земельного відділу Віктор Сільвеструк пояснив, що в місті на даний час не завершили інвентаризацію. Тому кількість вільних земельних ділянок  - невідома. Учасникам АТО, від яких  поступили заяви, виділяють ділянки по вулицях Гвардійська (для будівництва) та Паперова, що неподалік від ріки Тетерів (для ведення особистого селянського господарства).   Після проведення інвентаризації  - процес пришвидшиться, адже, на сесії прозвучала цифра - в Коростишеві 235 учасників АТО. Тож всі бажаючі, крім тих, хто використав єдине право на отримання безоплатної земельної ділянки, будуть забезпечені в порядку, встановленому законом.

Під час засідання, міський голова висловив думку про те, що має існувати фонд для матеріальної допомоги волонтерському руху. Це питання, ще належить вирішити обранцям народу. Натомість, на засіданні був присутній і почесний волонтер Станіслав Станчик, що 10 жовтня планує вирушити в чергову поїздку на буремний Схід. Йому необхідна допомога та підтримка небайдужих людей.

Александрович Наталія

Житомирські новини